The Voice of Poland 10, czyli Szemplińska vs Seibert i Fortuna vs STS

The Voice of Poland

Zbliżamy się do końca 10. edycji jednego z najpopularniejszych programów muzycznych w Polsce – mowa oczywiście o The Voice of Poland! Poznaliśmy finałową czwórkę, więc pozostaje pytanie: kto zostanie zwycięzcą? Tak, to główne pytanie, ale jak się okazuje, bukmacherzy mają ich więcej… a tym samym Ty masz więcej opcji do obstawienia.

Alicja Szemplińska vs Tadeusz Seibert

Decyzja zapadła. O główną nagrodę 10. edycji programu powalczą Alicja Szemplińska, Daria Reczek, Damian Kulej oraz Tadeusz Seibert.

Finalistów jest czterech, ale zdaniem bukmacherów główna walka odbędzie się tak naprawdę między dwiema osobami – Alicją oraz Tadeuszem. Przeglądając ofertę bukmacherów widzimy, że faworytką jest Alicja Szemplińska.

Oprócz wytypowania głównego zwycięzcy edycji, operatorzy dają jeszcze dodatkową opcję. Zestawili uczestników w pary i pozwalają graczom określić, która z osób wygra pojedynek. Tak jak w przypadku głównej nagrody nie ma sensu umieszczać na kuponie ani Darii Reczek, ani Damiana Kuleja, tak w tych dodatkowych zakładach można pokusić się o ich wytypowanie. Prawdopodobnie (chociaż nigdy nie wiadomo – w końcu nie ma pewniaczków…) nie wygrają The Voice of Poland 10, ale dzięki nim możesz wygrać Ty w swojej rywalizacji z bukmacherem.

Fortuna vs STS

Muzycznie powalczą o nagrodę Alicja Szemplińska i Tadeusz Seibert, natomiast bukmachersko o Waszą uwagę powalczy dwóch największych bukmacherów – Fortuna i STS.

Co mamy na myśli?

Zakłady na zwycięzców głównej rywalizacji i zwycięzców pojedynków można znaleźć na stronach obu bukmacherów, jednak różnicę dostrzegamy w kursach. Gdzie opłaca się obstawiać The Voice of Poland 10? Sprawdźmy.

Zwycięzca The Voice of Poland 10

Jeśli planujesz wytypować Alicję, odsyłamy Cię do Fortuny, ponieważ kurs na jej wygraną jest nieco wyższy niż w STS i wynosi 2,10. Natomiast zwycięstwo Tadeusza u obu buków widnieje z przelicznikiem 2,75.

The Voice of Poland - zakłady

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Załóż je teraz, klikając w poniższy baner i podczas rejestracji wpisz kod: 1145PLN

 

Zwycięzca pojedynku: kto lepszy?

Jeśli natomiast pokusimy się o obstawienie innych uczestników niż ci, których zwycięstwo jest najbardziej prawdopodobne, wtedy polecamy przyjrzeć się ofercie STS. Niech jako przykład posłuży nam Daria Reczek. Na jej wygraną w poszczególnych starciach kursy w STS są wyższe niż w Fortunie. Zatem jeśli masz przeczucie, że to ona ma większe szanse – odsyłamy właśnie do tego buka.

The Voice of Poland w STS

Uwaga! Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, to masz okazję założyć je teraz i nie tylko obstawić zakład dotyczący The Voice of Poland, ale również zgarnąć od STS bonus << kliknij po więcej informacji.

Kod rejestracyjny: 1259PLN