Sprawdź, gdzie oglądać mecz Termalica Nieciecza – Radomiak? Czy będzie transmisja w telewizji? Na te pytania odpowiemy niżej. W piątek rozpocznie się 26 kolejka Ekstraklasy. Do końca sezonu już bliżej niż dalej i drużyny wkraczają w kluczową fazę zmagań. Pierwszym spotkaniem w niedzielę będzie spotkanie Termalici z Radomiakiem – kto je wygra?

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Termalica Nieciecza – Radomiak, gdzie oglądać

Termalica zagra dzisiaj z Radomiakiem w Ekstraklasie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:30. Goście naturalnie są tutaj faworytami i niespecjalnie nas to dziwi, bo w sezonie 2021/2022 wyglądali lepiej niż rywale. Termalica walczy o utrzymanie w ESA, a w 27 kolejkach zdobyła zaledwie 23 punkty. Do bezpiecznej pozycji traci pięć oczek, więc wszystko jest jeszcze możliwe, ale to wcale nie będzie proste wyzwanie dla tej drużyny.

Termalica Nieciecza – Radomiak, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Termalica Nieciecza – Radomiak w telewizji? Transmisja ze starcia tych ekip, tak jak inne spotkania Ekstraklasy, będzie pokazane w sportowych kanałach Canal+. Mowa tutaj o kanałach takich jak Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport. Jeżeli ich nie masz, to nic straconego, bo do tego transmisja będzie również dostępna w Canal+ Online. To platforma streamingowa od Canal+, która działa na wielu urządzeniach.

Termalica Nieciecza – Radomiak, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Termalica Nieciecza – Radomiak? To akurat jest bardzo proste, bo razem z eWinnerem proponujemy Ci voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Dzięki naszej współpracy z tym bukmacherem możesz odpalić starcie tych ekip bez płacenia za abonament sportowy. To świetne rozwiązanie i warto mu się bliżej przyjrzeć. Jak zdobyć taki voucher do Canal+ Online?

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Przy okazji w eWinnerze odbierzesz bonusy bukmacherskie i korzystając z nich będziesz mógł zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkań!

Termalica Nieciecza – Radomiak, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online z meczu Termalica Nieciecza – Radomiak będzie dostępna również w aplikacji na telefony od Canal+ Online, a także w wersji przeglądarkowej. Jeżeli chodzi o smartfony, to możesz oglądać to starcie na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Nie powinno więc być z tym większego problemu i każdy może znaleźć taką opcję, jaka mu odpowiada.

Termalica Nieciecza – Radomiak, szanse na zwycięstwo

Teoretycznie większe szanse na zwycięstwo ma tutaj Radomiak, co widać po kursach bukmacherskich. Gospodarze jednak na pewno łatwo nie odpuszczą, więc możemy być świadkami dobrego widowiska.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:50.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Termalica - Radomiak?

Starcie Termalici z Radomiakiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Termalica zagra z Radomiakiem?

Termalica zagra z Radomiakiem już o godzinie 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze