W sobotę w Ekstraklasie dojdzie do spotkania Termalica Nieciecza – Piast Gliwice, które będzie pierwszym meczem tego dnia w naszej rodzimej lidze. Piast ma większe szanse na zwycięstwo tutaj, ale czy to się przełoży na ich wygraną? Na pewno warto będzie obejrzeć spotkanie tych drużyn, które zapowiada się na bardzo interesujące!
ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Termalica Nieciecza – Piast Gliwice, gdzie oglądać

W sobotę w Ekstraklasie rozegranych zostanie łącznie pięć spotkań, a ostatnim z nich będzie starcie Termalica Nieciecza – Piast Gliwice. Piast jest w walce o czwarte miejsce, ale zdobycie go wcale nie będzie takie proste. Z całą pewnością byli mistrzowie Polski są tutaj faworytami, jednak pokonanie Termalici na ich stadionie również nie należy do najprostszych rzeczy. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie i warto je obejrzeć!

Termalica Nieciecza – Piast Gliwice, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać w Termalica Nieciecza – Piast Gliwice, to dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż Canal+ Sport pokaże to starcie na dwóch kanałach, a do tego możesz skorzystać także z Canal+ Online, czyli internetowej platformy od tego dostawcy. Możliwości jest sporo i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Jeżeli chodzi o kanały telewizyjne, to spotkanie tych ekip obejrzysz w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

Termalica Nieciecza – Piast Gliwice, transmisja za darmo

Rejestrując się w eWinner z kodem ZAGRANIE możesz odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. To oznacza, że przez miesiąc będziesz mógł oglądać mecze Ekstraklasy bez płacenia za abonament sportowy. To świetna sprawa, a voucher dostaniesz, gdy spełnisz kilka warunków, jakie stawia eWinner:
  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni i zagraj dowolny kupon w tym czasie
  4. Zgłoś się po voucher (napisz na czat gracza)
Często dzięki transmisjom live u bukmacherów możemy oglądać za darmo mecze i nie inaczej jest tym razem, gdyż eWinner zapewnia nam voucher do Canal+!

Termalica Nieciecza – Piast Gliwice, transmisja online

Transmisja online z meczu Termalica Nieciecza – Piast Gliwice rozpocznie się dzisiaj o godzinie 12:30. Warto podkreślić, że starcie tych ekip będziesz mógł włączyć nie tylko w aplikacji na telewizory od Canal+ Online, ale także w wersji na telefony oraz w przeglądarce. Jeżeli chodzi o aplikację mobilną, to ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Termalica Nieciecza – Piast Gliwice, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się mecz Termalica Nieciecza – Piast Gliwice warto bliżej przyjrzeć się także kursom, które są dostępne na to starcie. Zdaniem operatorów większe szanse mają goście, ale czy to się przełoży na spotkanie?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 01:14.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Termalica - Piast?

Starcie Termalici z Piastem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której Termalica zagra z Piastem?

Termalica zagra z Piastem już o godzinie 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze