Termalica Nieciecza – Piast Gliwice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 31.10.2023

Piłkarz Piasta prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Termalica Nieciecza – Piast Gliwice? We wtorek czeka nas kilka ciekawych starć Fortuna Pucharu Polski. Turniej ten powoli wkracza w decydującą fazę, bo mówimy tu już o 32 najlepszych ekipach. Jednym z bardziej interesujących meczów tej fazy rozgrywek będzie batalia Termalici z Piastem. W poniższym tekście znajdziecie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób oglądać to spotkanie. Zapraszam zatem serdecznie do sprawdzenia szczegółów.

Termalica – Piast Gliwice na żywo w TV

Spotkanie Termalici z Piastem będzie jednym z siedmiu zaplanowanych na najbliższy wtorek meczów Fortuna Pucharu Polski. Pomimo faktu, iż Piast Gliwice notowany jest wyżej, zwycięzca tego spotkania wcale nie jest tak oczywisty. By dowiedzieć się, kto wyjdzie górą z tej batalii, najlepiej oczywiście obejrzeć rywalizację na żywo. Rozpocznie się ona 31. października 2023 roku o godzinie 18:00. Mecz oczywiście będzie dostępny na żywo, jednak niestety nie znajdziemy transmisji w TV. Nim przejdę do kwestii streamów online, przedstawiam jeszcze aktualne kursy bukmacherskie na opisywane zmagania:

Termalica – Piast Gliwice: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro wiemy już, że nie znajdziemy transmisji w TV z omawianej potyczki, to najlepiej będzie poszukać streamu online. A tego typu opcja będzie już dostępna i legalna! Prawa transmisyjne do pokazywania meczów Fortuna Pucharu Polski, podobnie jak w poprzednich sezonach, tak i w trwającej kampanii, posiada telewizja Polsat i to właśnie na stronie Internetowej tego wydawcy znajdziemy stream online z meczu Termalica – Piast Gliwice. Niestety taka transmisja w sieci nie będzie za darmo, gdyż za dostęp do pakietu Polsat Box Go trzeba będzie dodatkowo zapłacić. Kibice polskiej piłki na pewno rozważą jednak taki wariant!

Gdzie oglądać Termalica – Piast Gliwice?

Okazuje się zatem, że rywalizacja Termalici z Piastem będzie dostępna tylko i wyłączna w Internecie. Na szczęście istnieje w 100% bezpieczna i legalna transmisja internetowa, którą to znajdziemy w serwisie Polsat Box Go. W tym samym serwisie dane nam będzie zobaczyć inne, najciekawsze potyczki w ramach Fortuna Pucharu Polski. Polecam sprawdzić również inne transmisje u bukmacherów, gdzie znajdziecie multum ciekawych gier na żywo. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze