Termalica Nieciecza – Odra Opole: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.04.2024

Piłkarz Termalici odzyskujący piłkę

Gdzie oglądać Termalica – Odra Opole? W czwartek na poziomie Fortuna 1. Ligi odbędą się 3 potyczki, a bardzo ciekawie zapowiada się chociażby rywalizacja w Niecieczy. Jeśli szukacie informacji o transmisji w TV i streamów online ze starcia Termalica – Odra, to w poniższym tekście znajdziecie właśnie takie treści! Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów.

Termalica Nieciecza – Odra Opole na żywo w TV

Starcie Termalici z Odrą to jedno z trzech czwartkowych spotkań na poziomie Fortuna 1. Ligi, o czym z resztą zdążyłem już wspomnieć. Mecz ten zapowiada się ciekawie, bo Słoniki czekają na pierwsze zwycięstwo wiosną, a Odra w dwóch ostatnich kolejkach inkasowała komplety punktów i pokazywała się z bardzo dobrej strony! Przechodząc już do szczegółów transmisji, ta na żywo w TV niestety nie będzie dostępna na żadnym kanale w Polsce. Gdzie zatem obejrzeć spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18:00? Sprawdźmy, co wiadomo o streamach online!

Termalica Nieciecza – Odra Opole: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przechodzę zatem do kwestii streamów online, z wykorzystaniem których będzie można obejrzeć rywalizację Termalici z Odrą na żywo! Kibice polskiej piłki najpewniej wiedzą, że spotkania Fortuna 1. Ligi pokazywane są regularnie przez telewizję Polsat i to właśnie na stronie internetowej tego wydawcy odnajdziemy legalny stream online ze starcia w Niecieczy! Niestety jednak za miesięczny dostęp do usług Polsat Box Go trzeba zapłacić odpowiednią sumę, a darmowych alternatyw w Polsce niestety nie znajdziemy. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na opisywaną batalię?

Gdzie oglądać Termalica Nieciecza – Odra Opole?

Reasumując zatem treść tego artykułu, okazuje się, że starcie Termalici z Odrą będzie można w Polsce obejrzeć na żywo tylko i wyłącznie poprzez stream online na stronie Polsat Box Go. To właśnie ta telewizja posiada pełnię praw transmisyjnych do gier Fortuna 1. Ligi i nie zmieni się to do końca kampanii. W tym przypadku niestety zabraknie również transmisji na żywo w TV. Ze swojej strony polecam zerknąć na transmisje bukmacherów, bo ciekawych gier piłkarskich w najbliższych dniach nie zabraknie. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze