Termalica Nieciecza – GKS Tychy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.05.2024

Wiktor Niewiarowski, Adam Radwański

Gdzie oglądać mecz Termalica Nieciecza – GKS Tychy? W niedzielne popołudnie w Niecieczy miejscowa Termalica podejmie GKS Tychy w meczu 33. kolejki 1. Ligi. Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online tego pojedynku.

Termalica Nieciecza – GKS Tychy, transmisja na żywo w TV

Pojedynek 33. kolejki 1. Ligi pomiędzy Termalicą Nieciecza a GKS-em Tychy rozegrany zostanie w niedzielę 19 maja 2024 o godzinie 18:00. O ile gospodarze nie muszą już martwić się o ligowe punkty, ponieważ ich sytuacja się już nie zmieni i zakończą sezon tuż nad strefą spadkową, o tyle w przypadku Tyszan jest to mecz kluczowy w walce o miejsce w play-offach o awans do Ekstraklasy. Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek, to jego transmisję TV znajdziesz w Polsat Sport Premium 4.

Termalica Nieciecza – GKS Tychy: transmisja i stream online za darmo

Stream online tego starcia możesz prześledzić w portalu Polsat Box Go, gdzie znajdziesz transmisje wszystkich meczów polskiej 1. Ligi. Jeśli lubisz oglądać mecze online i chciałbyś mieć szerszy wybór transmisji, sprawdź bukmacherów z transmisjami dostępnych w naszym kraju.

Gdzie oglądać Termalica Nieciecza – GKS Tychy?

Termalica – GKS Tychy obejrzysz w Polsat Box Go. Jeśli oprócz oglądania tego starcia chciałbyś obstawić go u bukmachera, sprawdź ofertę Fortuny. Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je z naszym kodem i skorzystaj z trzech zakładów bez ryzyka do 100 PLN. Wpłać środki, obstaw trzy pierwsze kupony i odbierz zwrot, jeśli nie wejdzie. Dzięki tej ofercie możesz uzyskać aż 300 PLN w zwrotach za nietrafione kupony. Zwrócone pieniądze możesz od razu wypłacić. Zachęcam przy okazji do sprawdzenia rankingu bukmacherów w Polsce.

Obrazek w tle: fot. Lukasz Sobala / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze