Już jest! Rozpoczęcie nowego sezonu światowego tenisa. Na wszystkich miłośników tenisowych rozgrywek czekają atrakcyjne promocje od legalnego bukmachera LV BET. Dziewięć turniejów, dziewięć dat i dziewięć możliwości na zdobycia dodatkowych środków pieniężnych! Co Wy na to? Jeśli choć trochę zaciekawił Was temat, zapraszamy do poznania szczegółów oferty. Poznaj również inne bonusy bukmacherskie dostępne na naszym portalu.

 

Dorzucamy +14% do wygranych w aplikacji LV BET na turnieje tenisowe

 

Szkoda czasu i pieniędzy na przemierzanie kontynentów, latanie po różnych krajach i baczne śledzenie każdego z turniejów tenisowych na świecie. W aplikacji LV BET ruszamy w Tour 2020, totalnie obniżając koszty naszej podróży. Gdyby jeszcze tego było mało, dorzucamy dodatkowe 14% do każdej wygranej. Możemy liczyć na Twoją obecność podczas przebywania naszej trasy? Mamy wielką nadzieję, że dacie się namówić!

Co musisz zrobić, żeby przystąpić do promocji?

  1. Posiadać aktywne konto bukmacherskie LV BET, założone za pośrednictwem naszego kodu promocyjnego 1500PLN [KLIK]
  2. Wykorzystać swoją wiedzę tenisową
  3. Zerknąć w kalendarz rozgrywek dostępny poniżej
  4. Stawiać zakłady na największe wydarzenia tenisowe za pomocą aplikacji mobilnej (na Android i iOS)
  5. Wygrywać i otrzymywać dodatkowe 14% do zwyciężonej kwoty

oferta lv bet

Promocja trwa od 13.01.2020 r. do 05.04.2020 r. Pamiętaj, że oferta dotyczy wyłącznie zakładów postawionych za pomocą aplikacji mobilnej LV BET. Ponadto według regulaminu gracze zobowiązani są do typowania zakładów przedmeczowych, na żywo, pojedynczych i kombi. Wykorzystanie środków bonusowych nie jest możliwe przy braniu udziału w wyżej opisanej promocji.