Tarzan – Adam Soroko: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Tarzan - Soroko gdzie oglądać

Tarzan – Adam Soroko: gdzie oglądać ten pojedynek i kto oferuje stream online? W nadchodzącą sobotę odbędzie się Prime MMA 6. Gala zapowiada się naprawdę interesująco, a wśród najciekawszych walk należy wyróżnić potyczkę Leśniak – Soroko. Faworytem jest pierwszy z wymienionych zawodników, który może pochwalić się większym doświadczeniem w klatce. Czy jednak potwierdzi to w najbliższym pojedynku? Jeśli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Tarzan – Adam Soroko, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Fortuna zakłady bez ryzyka

Tarzan – Adam Soroko, gdzie oglądać?

Zatem gdzie oglądać Tarzan – Adam Soroko? Nie powinien dziwić fakt, że gale freakfightowe, a w tym i Prime MMA 6 dostępne będzie jedynie w pay-per-view. Od wielu już lat w ten sposób funkcjonuje ten rynek, więc próżno szukać darmowych streamów czy dostępu do imprezy u bukmacherów. Oznacza to, że jedyną szansą, aby zobaczyć ten, ale i inne pojedynki z nadchodzącego wydarzenia zobaczysz wyłącznie po wykupieniu PPV. A jeżeli chciałbyś poznać także typy na Prime MMA 6, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Tarzan – Soroko, transmisja w TV

Już na starcie warto zaznaczyć, że nadchodząca walka Tarzan – Soroko nie będzie pokazywana w telewizji. W końcu żadna ze stacji nie posiada praw do transmitowania Prime MMA 6, dlatego też streamów należy szukać w internecie. Nadchodząca gala to także świetna okazja dla typerów. Jeśli nie masz konta u bukmachera oferującego zakłady na Prime MMA 6, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki któremu otrzymasz dostęp do bonusów na to wydarzenie!

Mateusz “Tarzan” Leśniak – Adam Soroko, transmisja za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej – transmisja Tarzan – Soroko dostępna będzie jedynie w internecie. Nie oznacza to jednak, że czeka tam na Ciebie darmowy dostęp do opisywanego pojedynku. Mianowicie jedyną opcją, aby zobaczyć wszystkie oferowane przez federację sobotnie starcie, jest wykupienie PPV.

Tarzan – Adam Soroko, stream online

Jak zatem wykupić PPV na Prime MMA 6? Wystarczy wejść na stronę primemma.tv i przejść przez rejestrację bądź logowanie, a także wniesienie opłaty. Federacja oferuje na wspomnianej witrynie 2 pakiety – podstawowy w cenie 34.99 PLN oraz Premium za 39.99 PLN. Poza ceną różni się jeszcze jakość obrazu, a także dostęp do większej ilości materiałów. Trzeba jednak pamiętać, że to jedyna okazja, aby zobaczyć starcie Tarzan – Soroko!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze