Gdzie oglądać mecz Szwecja – Serbia? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W czwartek zostanie rozegranych kilka meczów w Lidze Narodów, a jednym z nich będzie starcie Szwecja – Serbia. Naturalnie to goście są tutaj faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty?

fuksiarz, baner, polsatbox

Szwecja – Serbia gdzie oglądać

W czwartek czeka nas kilka spotkań w Lidze Narodów, które zapowiadają się na dość interesujące. Jednym z nich będzie rywalizacja Szwecja – Serbia. Pierwsza z tych drużyn wygląda tutaj na faworyta, bo ma nieco lepszych piłkarzy, ale to wcale nie oznacza, że goście są bez szans. Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, a więcej o tym, gdzie możesz to zrobić, piszemy niżej!

Szwecja – Serbia, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Szwecja – Serbia? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1 oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu, o czym warto pamiętać!

Szwecja – Serbia, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Premium 1, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Szwecja – Serbia, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
Skoro już wiesz, gdzie oglądać spotkanie Szwecja – Serbia w TV, to zobacz także, jak odebrać bonus w Fuksiarzu i grając z nim zwiększ emocje z oglądania!

Szwecja – Serbia, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Szwecja – Serbia, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Ta rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać kwalifikację do mistrzostw świata, w tym spotkania barażowe!

Szwecja – Serbia, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Szwecja jest faworytem w tej parze, ale Serbia na pewno mogą tutaj poszukać swoich szans. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 18:12.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać mecz Szwecja - Serbia?

Starcie Szwecji z Serbią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Szwecja zagra z Serbią?

Szwecja zagra z Serbią już o godzinie 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze