Szwecja – Albania: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.03.2024

Filip Helander

Gdzie oglądać mecz Szwecja – Albania? W poniedziałek wieczorem dojdzie do towarzyskiej potyczki Szwecji z Albanią. Jeżeli interesuje Cię ten mecz i chcesz go obejrzeć, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępny będzie jego stream online oraz transmisja telewizyjna.

Szwecja – Albania, transmisja na żywo w TV

Mecz Szwecji z Albanią odbędzie się 25 marca o 19:00 na Friends Arena w Solnie. Dla obu drużyn będzie to drugie marcowe starcie towarzyskie. Gospodarze w miniony czwartek przegrali 2-5 z Portugalią, zaś Albania jeden dzień później przegrała 0-3 z zespołem Chile. Czy któraś z tych ekip zakończy marcowe okienko meczów międzypaństwowych zwycięstwem? Jeżeli chcesz obejrzeć ten mecz, to transmisja TV tego pojedynku niestety nie będzie nigdzie dostępna.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Szwecja - Albania
Superbet
1
1,65
X
4,20
2
5,00
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Szwecja – Albania: transmisja i stream online za darmo

Omawianego starcia nie obejrzysz również za pośrednictwem streamu online, ponieważ żaden dostępny w Polsce nadawca ani bukmacher nie poinformowali o możliwości śledzenia meczu Szwecja – Albania. Zachęcam jednak do sprawdzenia, gdzie oglądać mecze za darmo za pośrednictwem operatorów zakładów bukmacherskich.

Gdzie oglądać Szwecja – Albania?

Mecz Szwecja – Albania nie będzie nigdzie transmitowany. Mimo to możesz obstawić ten pojedynek u bukmachera, a bardzo bogatą ofertę zakładów na ten mecz znajdziesz w Superbet. Jeśli nie posiadasz jeszcze tam konta, załóż je z kodem ZAGRANIE i skorzystaj z tygodnia bez ryzyka! O co w tym chodzi? Grasz przez siedem dni, a po tym czasie otrzymasz zwrot sumy stawek ze wszystkich kuponów rozliczonych jako przegrane. Zwrot nie obejmuje podatku od gry, a jego maksymalna wysokość to aż 3500 PLN! Zwrócone środki mają formę darmowego zakładu! Zachęcam więc do skorzystania z tej oferty i rejestracji z naszym kodem. Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. ANP/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze