Gdzie oglądać mecz Szwajcaria – Portugalia? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć na platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do niej. Wtedy najlepiej będzie skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Szczegóły znajdziesz niżej!

fuksiarz, polsatbox

Szwajcaria – Portugalia, gdzie oglądać

W trzeciej kolejce Ligi Narodów dojdzie do spotkania Szwajcaria – Portugalia. Goście naturalnie są tutaj faworytami, ale gospodarze także na pewno mają szanse na dobry wynik. Holendrzy na papierze mają o wiele lepszą kadrę, co też powinni postarać się wykorzystać, jednak wcale to nie będzie takie proste. Warto będzie obejrzeć to starcie, a jak nie wiesz, gdzie je oglądać, to niżej Ci pokażemy, co wiadomo o transmisji ze spotkania Szwajcaria – Portugalia.

Szwajcaria – Portugalia, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Szwajcaria – Portugalia w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w kolejnym akapicie, gdzie dokładnie tłumaczymy, jak możesz odebrać taki voucher.

Szwajcaria – Portugalia, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Szwajcaria – Portugalia, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem, bo dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

W Fuksiarzu z kodem promocyjnym możesz odebrać specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania!

Szwajcaria – Portugalia, transmisja online

Transmisja online z meczu Szwajcaria – Portugalia będzie dostępna w aplikacji mobilnej od Polsat Box Go. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą obejrzeć to starcie, a nie ma ich przy TV. Jak już wiesz, gdzie oglądać mecz Szwajcaria – Portugalia, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia polscy bukmacherzy.

Szwajcaria – Portugalia, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów faworytem tutaj jest Portugalia, ale różnica w kursach nie jest tak duża, jak mogłoby się wydawać. Kto tutaj sięgnie po komplet punktów i czy będą to faworyci?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 03:43.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Szwajcaria - Portugalia?

Spotkanie Szwajcarii z Portugalią obejrzysz m.in. w Polsat Box Go.

O której Szwajcaria zagra z Portugalią?

Szwajcaria zmierzy się z Portugalią już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze