Szwajcaria – Kosowo: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.11.2023

Granit Xhaka podający piłkę

Gdzie oglądać Szwajcaria – Kosowo? Reprezentacja Szwajcarii jest o mały kroczek od zapewnienia sobie występu na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy. Ewentualne zwycięstwo nad Kosowem dopełni formalności, a samo spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Jeżeli jesteście podobnego zdania, to sprawdźcie koniecznie, gdzie i w jaki sposób oglądać ten mecz na żywo! Wszystkie szczegóły w poniższym tekście.

Szwajcaria – Kosowo na żywo w TV

W sobotni wieczór czeka nas kolejna porcja emocji związanych z eliminacjami do Euro 2024! Rywalizacja Szwajcarii z Kosowem zapowiada się nadzwyczaj ciekawie, gdyż gospodarze grają bardzo ofensywną i ciekawą dla oka piłkę, a zwycięstwo da im upragniony awans na Mistrzostwa Europy! Spotkanie to rozpocznie się 18. listopada 2023 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Jeśli idzie zaś o transmisję na żywo w TV, to takowa będzie dostępna tylko i wyłącznie na kanale Sport Polsat Premium 3. Sprawdźcie jakie mecze znajdziecie w Betclic TV, a ja przechodzę do tematu streamów online!

Szwajcaria – Kosowo: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Mecz Szwajcarii z Kosowem będzie można obejrzeć również w formie streamu online. Transmisje pokazywane w sieci są coraz bardziej popularne i oczywiście mecze eliminacji do Euro 2024 również są dostępne w Internecie. Dokładniej rzecz ujmując, w serwisie Polsat Box Go, gdyż to właśnie telewizja Polsat posiada pełnię praw transmisyjnych do wymienionych wyżej zmagań. Minusem jest fakt, że dostęp do wspomnianego serwisu jest płatny, ponieważ uprzednio należy wykupić odpowiedni pakiet. Jak wyglądają natomiast kursy bukmacherskie na opisywane spotkanie?

Gdzie oglądać Szwajcaria – Kosowo?

Podsumowując zatem treść tego krótkiego artykułu, spotkanie Szwajcarii z Kosowem będzie w Polsce dostępne na żywo i będzie można obejrzeć je legalnie. Niestety jednak zarówno za kanał w TV, jak i za stream online w Internecie ponieść trzeba będzie dodatkowe koszty związane z wykupem odpowiedniego pakietu. Wiele ciekawych gier piłkarskich za darmo znajdziecie natomiast w transmisjach bukmacherów, zatem polecam sprawdzić naszą podstronę. Wielu emocji i jak najlepszego spotkania Szwajcarii z Kosowem na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze