Szwajcaria – Estonia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.06.2024

Manuel Akanji prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Szwajcaria – Estonia? Reprezentacja Szwajcarii przygotowuje się do Mistrzostw Europy 2024, a we wtorek towarzysko zmierzy się z jedną z najsłabszych drużyn na kontynencie, a zatem podejmie Estonię. W poniższym tekście znajdziecie informacje na temat możliwości zobaczenia tego starcia na żywo i legalnie! Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów.

Szwajcaria – Estonia na żywo w TV

Rywalizacja Szwajcarii z Estonią będzie jednym z wtorkowych meczów towarzyskich, jakie odbędą się w ramach przygotowań do Euro 2024. Na ten turniej pojedzie oczywiście tylko drużyna ze Szwajcarii, ponieważ Estonia jest jedną z najgorszych drużyn na kontynencie i nie miała szans na awans. Sam sparing rozpocznie się 4. czerwca 2024 roku, czyli w ten wtorek o godzinie 20:15 polskiego czasu. Co wiadomo o transmisji na żywo w TV? Niestety nie mam dobrych wieści, ponieważ starcia tego nie odnajdziemy na żadnym kanale telewizyjnym. Zerknijcie na kursy bukmacherskie, a ja przechodzę do tematu streamów online!

Kursy na zwycięstwo

LVbet
1.17
Szwajcaria
Zagraj!
Fortuna
7.40
X
Zagraj!
STS
15.75
Estonia
Zagraj!

Szwajcaria – Estonia, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Na Zagraniu znajdziecie już pierwsze predykcje i typy na Euro 2024, a tymczasem przechodzę do kwestii streamów online! W wielu przypadkach, gdy mecz nie jest dostępny na żywo w TV, można go zobaczyć właśnie w formie transmisji w Internecie. Niestety jednak nie w tym przypadku. Rywalizacja Szwajcarii z Estonią nie będzie dostępna do zobaczenia legalnie w Internecie, jednak być może na chwilę przed rozpoczęciem meczu coś w tej kwestii się zmieni. Na moment pisania tego artykułu nie znalazłem jednak żadnego legalnego streamu online z opisywanej potyczki.

Gdzie oglądać Szwajcaria – Estonia?

Finalnie wychodzi niestety na to, że omawianego spotkania towarzyskiego w Polsce nie będziemy w stanie obejrzeć w legalny sposób. Transmisji w TV nie znajdziemy na sportowych programach, a ze streamami online wcale nie jest lepiej. Warto na bieżąco monitorować rozpiskę transmisji u bukmacherów, bo być może okaże się, że jednak któryś z nich zdecyduje się pokazać na swojej stronie mecz Szwajcaria – Estonia na żywo. Na obecny moment niestety się na to nie zanosi.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze