Szwajcaria – Bułgaria: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 15.11.2021

Szwajcaria podczas Euro 2020

Już dzisiaj Szwajcarzy zagrają z Bułgarią w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata. To ostatnie mecze w tych eliminacjach, a gospodarze mogą wywalczyć bezpośredni awans na MŚ. Muszą jednak zdobyć trzy punkty i liczyć na potknięcie Włochów. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i co wiemy o streamie online!

Szwajcaria – Bułgaria – gdzie oglądać dzisiaj?

W kwalifikacjach do mistrzostw świata dojdzie dzisiaj do meczu Szwajcarii z Bułgarią. Gospodarze na papierze są faworytami i niespecjalnie nas to dziwi. Mają lepszą kadrę, a do tego w ostatnim czasie wyglądali bardzo solidnie. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że goście mogą tutaj sprawić niespodziankę. Kibice na pewno nie będą się nudzić, więc warto sprawdzić, gdzie oglądać mecz Szwajcarii z Bułgarią. Przy okazji pamiętaj, żeby sprawdzić transmisje live u bukmacherów i nie płacić za oglądanie meczów!

Szwajcaria – Bułgaria: gdzie oglądać za darmo?

Czy będzie można obejrzeć mecz Szwajcarii z Bułgarią za darmo? Spotkanie tych ekip będzie transmitowane w Polsat Box Go, a więc za dostęp do transmisji trzeba zapłacić kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Szwajcaria – Bułgaria: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Jeżeli chcesz obejrzeć mecz Szwajcarii z Bułgarią na TV, to mamy dobrą wiadomość. Polsat Box Go ma swoją aplikację na telewizory, którą wystarczy pobrać. Do tego dzięki Fuksiarzowi możesz skorzystać z 30 dni za darmo. Jak to działa?

  1. zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. pobierz na TV aplikację mobilną
  6. oglądaj mecz Irlandii Północnej z Włochami

polsat box voucher od fuksiarza

Szwajcaria – Bułgaria: stream na żywo online

Mecz Szwajcarii z Bułgarią zapowiada się na dość ciekawy, więc warto go obejrzeć będąc w trasie, czy po prostu z łóżka. Z pomocą tym razem nie przyjdą transmisje live u bukmacherów, a platforma Polsat Box Go jest dostępne nie tylko na TV, ale także przez przeglądarkę, czy aplikację mobilną.

Szwajcaria – Bułgaria: zapowiedź meczu

Szwajcaria w meczu z Bułgarią jest faworytem, a do tego będzie miała dodatkową motywację. W końcu wygrana przy wpadce Włochów oznacza bezpośredni awans na mistrzostwa świata. Warto przy okazji sprawdzić kursy bukmacherskie na rynek 1X2.

Zdjęcie: Rivero / Marca / Sipa / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Szwajcarii z Bułgarią?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Szwajcaria zagra z Bułgarią?

Mecz tych drużyn zaplanowany został na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze