Szwajcaria – Austria: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.06.2024

Szwajcaria - Austria gdzie oglądać

Szwajcaria – Austria: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotni wieczór odbędzie się kilka niezwykle ciekawie zapowiadających się spotkań towarzyskich. W jednym z nich naprzeciw siebie stanie 19. i 25. drużyna rankingu FIFA. I choć faworytem są gospodarze, to w ostatnim czasie goście są w wyśmienitej formie, więc zdarzyć się może tu wszystko. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Szwajcaria – Austria, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Szwajcaria – Austria na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Szwajcaria – Austria na żywo? Tak naprawdę już od dawna spotkania międzynarodowe w transmisji live dostępne są jedynie w Polsacie Sport. Nic więc dziwnego, że to właśnie tam należy szukać opisywanego starcia. Poza tym pojedynkiem zobaczysz tam również kilka innych ciekawie zapowiadających się sparingów. Starcie Szwajcarii z Austrią pokaże natomiast Polsat Sport 3, a pojedynek ten odbędzie się w sobotę, 8 czerwca o 18:00.

Szwajcaria – Austria gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Szwajcaria – Austria będziesz mógł także zobaczyć na żywo w sieci. Z taką opcją wychodzi jedynie Polsat Box Go, czyli internetowa platforma Polsatu. To właśnie tam będziesz mógł śledzić wszystkie najciekawsze pojedynki międzynarodowe, więc z pewnością będzie co oglądać. Natomiast jeżeli chciałbyś poznać typy na Euro 2024, to znajdziesz je już za kilka dni naszej stronie internetowej.

Kursy na wynik 1X2 w meczu Szwajcaria - Austria
STS
2.16
Szwajcaria
3.35
Remis
3.15
Austria
Zagraj!

Gdzie oglądać Szwajcaria – Austria?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Szwajcaria – Austria, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się po transmisjach live u bukmacherów. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie, więc z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze