Mecz Polski ze Słowenią wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, kibiców oraz jak się okazuje również bukmacherów. Fortuna z tej okazji przygotowała specjalny SOLO BOOST, który zwiększy kurs na wygraną Polaków, a co za tym idzie – Twoja wygrana będzie jeszcze wyższa! Sprawdź szczegół promocji, a jeśli nie masz jeszcze konta w Fortunie załóż je z naszym kodem promocyjnym: 1145PLN, dzięki któremu otrzymasz więcej niż zwykli gracze!

SOLO BOOST na mecz Polaków!

Jeśli liczysz na wyższy kurs na zwycięstwo Polaków, które umówmy się, że jest bardzo prawdopodobne, to Fortuna przygotowała dla Ciebie specjalną promocję. Punktualnie o godz. 11:00 wystartuje SOLO BOOST, który zdecydowanie podwyższy Twoją wygraną! Oferta obejmuje kanały tylko online i zostanie ona zamknięta w momencie osiągnięcia sumy stawek 100 000 PLN. Maksymalna wysokość stawki na kuponie z wykorzystaniem SOLO BOOST’a to 40 PLN.

Poprzednie 3 SOLO BOOST’y jakie przygotował bukmacher Fortuna dotyczyły zwycięstw Włochów nad Bośnią i Hercegowiną, Polaków nad Izraelem i Anglików nad Kosowem. Wszystkie 3 mecze „siadły” i oby tym razem było tak samo!

Fortuna kod promocyjny czeka na Ciebie!

Promocja Cię zainteresowała, ale nie masz jeszcze konta u bukmachera? Nic straconego! Załóż je już teraz w Fortunie z kodem promocyjnym: 1145PLN, dzięki czemu będziesz mógł liczyć na wyższą wygraną w meczu Polaków i dodatkowe bonusy! Specjalna dedykowana oferta, 125 PLN na zakład bez ryzyka, 20 PLN na freebet i środki bonusowe równe pierwszej wpłacie do 1000 PLN! Szukasz więcej informacji o Fortunie, kodzie promocyjnym, rejestracji czy bonusach? Wszystko znajdziesz tutaj –> Fortuna kod promocyjny. Nie czekaj, zarejestruj się już teraz i graj o wyższą wygraną!