Szkocja – Dania: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 15.11.2021

Szkoci w meczu na Euro z Chorwacją

Już dzisiaj reprezentacja Szkocji zmierzy się z Danią w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata. Skandynawowie są niepokonani w tych eliminacjach i w dziewięciu kolejkach zdobyli 27 punktów. Mają zapewniony już bezpośredni awans na MŚ, ale będą chcieli na pewno zakończyć eliminacje z kompletem punktów. Czy to im się uda? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i jakie są typy bukmacherskie!

Szkocja – Dania – gdzie oglądać dzisiaj?

Szkoci w ostatnim swoim meczu w kwalifikacjach do mistrzostw świata zagrają z Danią. Wyspiarze mają na koncie 20 punktów i pewne baraże, a Skandynawowie nie przegrali żadnego meczu i mają komplet punktów. Obie strony będą chciały zakończyć kwalifikacje w dobrym stylu, więc spotkanie powinno być interesujące. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz tych drużyn. Zerknij też na proponowane przez nas typy bukmacherskie.

Szkocja – Dania: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć mecz Szkocji z Danią za darmo? Tutaj musimy zmartwić Cię, ponieważ spotkanie będzie pokazywane jedynie na platformie Polsat Box Go i Polsat Sport, a więc trzeba zapłacić za dostęp.

Szkocja – Dania: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Istnieje możliwość odpalenia w TV meczu Szkocji z Danią bez płacenia od razu abonamentu. Taką opcję daje Fuksiarz, który we współpracy z nami przygotował specjalną akcję, gdzie rozdaje vouchery na 40 PLN do Polsat Box Go.

  1. zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. podaj kod ZAGRANIE
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. pobierz na TV aplikację mobilną
  6. oglądaj mecz Irlandii Północnej z Włochami

polsat box voucher od fuksiarza

Szkocja – Dania: stream na żywo online

Spotkanie Szkocji z Danią będzie pokazywane na platformie Polsat Box Go, a co za tym idzie, mecz możesz oglądać w aplikacji mobilnej i na TV. Wystarczy, że będziesz miał dostęp do internetu.

Szkocja – Dania: zapowiedź meczu

Szkoci w meczu z Duńczykami nie są faworytami. Spotkanie tych drużyn powinno jednak być dość ciekawe i może w nim paść wiele goli. Warto przed obejrzeniem go sprawdzić także nasze typy bukmacherskie i zagrać ciekawy kupon. Dzięki temu zwiększysz emocje z oglądania.

Zdjęcie: Boris Kovacev / HMCROPIX / Sipa / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Szkocji z Danią?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go i Polsat Sport.

Kto jest faworytem w tym meczu?

Zdaniem bukmacherów i ekspertów większe szanse na zwycięstwo mają Duńczycy!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze