Typy na walkę Piotr Szeliga – Gabriel Arab Al-Sulwi. Jeżeli szukasz najciekawszych propozycji na starcie Szeligi z Arabem, to dobrze się składa, bo właśnie to opisujemy niżej. Pierwszy z nich ma nieco mniejsze szanse na zwycięstwo, ale kursy jasno wskazują na to, że powinniśmy tutaj być świadkami dobrego widowiska. Zobacz zapowiedź tej rywalizacji i sprawdź proponowane typy!  

fame mma 13 bonusy

Szeliga – Arab, typy na walkę

Podczas FAME MMA 13 będziemy mogli oglądać m.in. walkę Piotr Szeliga – Gabriel Arab Al-Sulwi. To starcie internetowego twórcy z raperem, które powinno być dość interesujące. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma raper, ale czy to faktycznie będzie miało przełożenie na samo starcie? Pamiętamy, że Arab w boxie na duże rękawice wygląda dobrze, a do tego ma też inne atuty, jak świetne warunki fizyczne.

Piotr Szeliga – Gabriel Arab Al-Sulwi, zapowiedź walki

Jakie są najciekawsze kursy na walkę Piotr Szeliga – Gabriel Arab Al-Sulwi? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie to omówimy tutaj. Szeliga ma spore wahania formy i dobre walki przeplata ze średnimi. Wie, jak się wygrywa w oktagonie, ale starcie z Arabem, który ma świetne warunki fizyczne, to zupełnie inna para kaloszy. Zdaniem zakładów bukmacherskich Betclic o większe szanse na zwycięstwo ma Arab.

Szeliga – Arab, gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Zastanawiasz się, gdzie oglądać walkę Piotr Szeliga – Gabriel Arab Al-Sulwi? Jak tak, to dobrze się składa, bo będzie to możliwe w specjalnym systemie PPV. FAME MMA już od pierwszej gali ma przygotowaną platformę, na której można obejrzeć wszystkie walki. To świetne rozwiązanie, ale jest płatne. Dostęp kosztuje około 32 PLN za całą galę. Nie można wykupić pojedynczych walk.

Piotr Szeliga – Gabriel Arab Al-Sulwi, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce Piotr Szeliga - Gabriel Arab Al-Sulwi
Betclic
2.00
Szeliga
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.65
Arab
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Przy typach na walkę Piotr Szeliga – Gabriel Arab Al-Sulwi jedną z opcji są kursy na liczbę rund i właśnie temu przyjrzymy się najbliżej. Szeliga dobrze stoi kondycyjnie, ale nie aż tak, jak Arab. Trzeba jednak podkreślić, że kategoria wagowa oraz doświadczenie obu zawodników przemawiają za overem. Mając w pamięci poprzednie pojedynki tych panów dobrze jest bliżej się przyjrzeć overowi.

Betclic
1.75
+2.5 rundy

Szeliga – Arab, kto wygra walkę?

Dobrą walkę na FAME MMA 13 powinni nam zapewnić także Szeliga oraz Arab. Obaj zawodnicy już wcześniej zdążyli wystąpić na FAME MMA. Dotychczas jednak znacznie lepiej prezentował się Arab, który ma już trzy wygrane. Czy zebrane doświadczenie przełoży się na zwycięstwo w walce z Szelim? Nasz typ na Szeliga – Arab to wygrana rapera po kursie 1.65!

Betclic
1.65
Arab wygra walkę

Szeliga – Arab: bez ryzyka do 228 PLN

Dzięki naszej współpracy z Betcliciem możesz odebrać bonusy powitalne i tym samym zwiększyć swoje emocje z oglądania FAME MMA 13. Razem z tym bukmacherem proponujemy Ci np. zakład bez ryzyka do 228 PLN – ten możesz wykorzystać na typy na Szeliga – Arab. W jaki sposób to zrobić? Tutaj to tłumaczymy:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/betclicfamemma
  2. Wpisz kod VIPFAME
  3. Zagraj pierwszy kupon ze stawką do 228 PLN (możesz zagrać za mniej)
  4. Jeżeli przegrasz, to dostaniesz zwrot do 200 PLN (stawka minus podatek)
  5. Bonusem wystarczy obrócić jednokrotnie, żeby móc wypłacić środki

To świetne rozwiązanie dla nowych graczy i na pewno warto wziąć je pod uwagę. Jednokrotny obrót to nie jest trudny warunek do spełnienia.

Typy na Szeliga – Arab

Typy na walkę Piotr Szeliga – Gabriel Arab Al-Sulwi wybierzemy z oferty Betclica. Pamiętaj, że nasze propozycje możesz połączyć z typami dnia i dzięki temu stworzyć ciekawe kupony. Szeliga nie ma wielu argumentów po swojej stronie, ale posiada nieco większe doświadczenie niż Arab. Ten za to jest bardziej mobilny oraz ma lepsze warunki fizyczne. Format walki jednak mocno przemawia za overem rund i właśnie to dodamy na kupon. +2.5 rundy z kursem 1.75 to świetna podstawa do AKO.

Betclic
1.75
+2.5 rundy
typy w betclic na walkę araba
fot. betclic

Zdjęcie: PressFocus

FAQ

Kto jest faworytem w walce Szeligi z Arabem?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Arab.

Gdzie obstawić walkę Szeligi z Arabem?

To starcie będziesz mógł zagrać w Betclic.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze