Szalony Reporter – Czarek Czaruje: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Gala Fame MMA Friday Arena 1

Szalony Reporter – Czarek Czaruje typy i kursy – zapowiedź walki Clout MMA 1. Na sobotniej gali Clout będziemy świadkami aż 12 walk. Trzecią z nich ma być rywalizacja Szalony Reporter – Czarek Czaruje, a więc dwóch zawodników, którzy nie błyszczą ostatnio w internecie, ale kiedyś było o nich bardzo głośno – z różnych względów.  

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Szalony Reporter – Czarek Czaruje i przewidywania

Podczas pierwszej gali Clout MMA będziemy świadkami aż 12 walk i w prawie każdej wystąpią naprawdę głośne nazwiska. Trzecim pojedynkiem tego wieczoru będzie rywalizacja Szalony Reporter – Czarek Czaruje. Nie są to może tak głośne osoby, jak te, które zobaczymy w walce wieczoru, ale i tak warto będzie obserwować, jak sobie poradzą. W końcu obaj są zawodnikami, którzy mają spore umiejętności i dużo do  udowodnienia. Obaj zawodnicy mieli swój czas w internecie.

Peak w przypadku pierwszego z nich był dość kontrowersyjny, tak jak jego materiały, ale już np. z Czarkiem tak nie było. W samym oktagonie Czarek jednak nie radzi sobie najlepiej i ma o wiele gorsze warunki fizyczne. Jakie to ma przełożenie na typy na Szalony Reporter – Czarek Czaruje Ano takie, że to Szalony ma większą motywację za sobą, musi tutaj sporo udowodnić, a do tego w oktagonie dotychczas wyglądał lepiej niż jego rywal. Czy uda mu się pokonać Czarka i wywalczyć sobie angaż w kolejnych galach Clout MMA?

Szalony Reporter – Czarek Czaruje kursy bukmacherskie

1/2

Typy na Szalony - Czarek

Fortuna
1.25
Szalony
Zagraj!
Fortuna
3.50
Czarek
Zagraj!

Szalony Reporter – Czarek Czaruje kto wygra walkę?

Na papierze walka Szalony Reporter – Czarek Czaruje wygląda jak jednostronny pojedynek i taki też może być w rzeczywistości. Czarek miał sporo problemów w poprzedniej walce. Z kolei jego rywal w swojej poprzedniej walce pokazał się z nieco lepszej strony. Obaj mają tutaj sporo do udowodnienia, ale na papierze to Szalony jest bliżej wygranej. Kurs na niego, jak możemy wyżej zobaczyć, to zaledwie 1.25. Różnica jest spora i trudno się spodziewać żeby było inaczej.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Typy na Szalony Reporter – Czarek Czaruje

Nasze typy na Szalony Reporter – Czarek Czaruje to wygrana Szalonego, ale, jako że kurs na to jest tak niski, to proponujemy na kupon dodać np. over 1.5 rundy. 0,5 w Fortunie oznacza połowę czasu kolejnej rundy, a więc obaj muszą wytrzymać “zaledwie” 4,5 minuty, na co zdecydowanie są spore szanse. Kurs w Fortunie na takie zdarzenie to aż 1.60, co może stanowić świetną podstawę do zrobienia większego AKO. W ten sposób możesz także zwiększyć swoje emocje z oglądania tej walki oraz całej gali.

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze