We wtorek czeka nas w Lidze Mistrzów m.in. spotkanie Szachtara Donieck z Sheriffem Tyraspol. Będzie to więc rywalizacja dwóch ekip, które w tej edycji potrafiły zaskoczyć. Czy tym razem również zagrają ciekawy, ofensywny futbol? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Szachtaru Donieck z Sheriffem Tyraspol!

Szachtar Donieck – Sheriff Tyraspol – gdzie oglądać dzisiaj?

Dzisiaj będziemy świadkami ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na wtorek zaplanowano osiem spotkań, a jednym z nich będzie rywalizacja Szachtaru Donieck z Sheriffem Tyraspol. Obie ekipy pokazywały już, że potrafią zaskakiwać. Sheriff w końcu pokonał np. Real Madryt. Czy tym razem również sprawi niespodziankę? Zobacz, gdzie oglądać dzisiaj mecz Szachtaru Donieck z Sheriffem Tyraspol. Zerknij też na proponowane przez nas typy bukmacherskie na pozostałe mecze Ligi Mistrzów!

Szachtar Donieck – Sheriff Tyraspol: za darmo w internecie

Spotkanie Szachtar Donieck – Sheriff Tyraspol będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go. Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem otrzymasz voucher wynoszący aż 40 PLN, do wykorzystania na tę platformę. Tutaj szczegóły akcji:

  1. załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. wpłać 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. następnie otrzymasz na meila 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go

liga mistrzów gdzie oglądać

Szachtar Donieck – Sheriff Tyraspol: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz Szachtar – Sheriff? Spotkanie tych drużyn odpalisz m.in. w aplikacji telewizyjnej od Polsat Box Go. Pobierasz ją, instalujesz i logujesz się na konto, a następnie będziesz mógł oglądać to starcie.

Szachtar Donieck – Sheriff Tyraspol: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Szachtaru Donieck z Sheriffem Tyraspol? Tutaj z pomocą przychodzi z kolei aplikacja mobilna od Polsat Box Go. Ją możesz pobrać na telefony z systemem Android oraz iOS.

Szachtar Donieck – Sheriff Tyraspol: zapowiedź meczu

Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem dostaniesz voucher do Polsat Box Go, gdzie będziesz mógł odpalić to spotkanie. Bukmacherzy wystawili bardzo ciekawe kursy na tę rywalizację, a tutaj znajdziesz właśnie kilka z nich:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 18:58.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Szachtaru z Sheriffem?

Spotkanie Szachtaru Donieck z Sheriffem Tyraspol będziesz mógł włączyć m.in. na Polsat Sport.

O której Szachtar zagra z Sheriffem?

Mecz Szachtara Donieck z Sheriffem Tyraspol zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze