Szachtar Donieck – Real Madryt: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online

W trzeciej kolejce Ligi Mistrzów dojdzie m.in. do meczu Szachtaru Donieck z Realem Madryt.  Królewscy są faworytami, którzy na papierze wyglądają na zespół o wiele lepszy. Jednak to mecz, jaki warto obejrzeć, bowiem tutaj może się sporo wydarzyć. Dlatego sprawdź, gdzie oglądać mecz Szachtar Donieck – Real Madryt. Dowiedz się również, gdzie jest stream online lub transmisja w TV!

Szachtar Donieck – Real Madryt – gdzie oglądać dzisiaj?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz Szachtar Donieck – Real Madryt, to dobrze trafiłeś, bowiem to starcie, które na pewno warto obejrzeć. Obie drużyny na papierze wyglądają na ekipy będące w stanie strzelić gola. Jednak to Królewscy są faworytami i powinni tutaj prowadzić grę przez większość czasu. Jak zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Szachtar Donieck – Real Madryt, to dobrze trafiłeś.

Szachtar Donieck – Real Madryt: za darmo w internecie

Mecz Szachtar Donieck – Real Madryt nie da się oglądać za darmo, gdyż prawa do Champions League ma tylko Polsat Sport. Jednak warto pamiętać, że na co dzień np. Królewskich da się już obejrzeć bez płacenia. Dla przykładu w STS jest TV. Wystarczy, że założysz konto w STS, wpiszesz kod ZAGRANIE podczas rejestracji i zagrasz dowolny kupon za 2 PLN. Przy okazji dostaniesz też w STS bonus, więc tutaj są same plusy.

ZAGRANIE flagi postacie+kwota zestaw-1024x200-English

Szachtar Donieck – Real Madryt: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć dzisiaj mecz Szachtar Donieck – Real Madryt? Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to dobrze trafiłeś. Możesz to zrobić w Polsat Sport. Pakiet sportowy kosztuje kilkadziesiąt złotych, ale w ramach niego dostępne są wszystkie starcia Champions League.

Szachtar Donieck – Real Madryt: stream na żywo online

Gdzie obejrzeć mecz Szachtar Donieck – Real Madryt na żywo online? Spotkanie Szachtar Donieck – Real Madryt możesz obejrzeć też w internecie, np. w Polsat Box Go, czy player.pl. Warto jednak wiedzieć też, że w STS TV dostaniesz dostęp do meczów Realu Madryt bez płacenia.

Szachtar Donieck – Real Madryt: zapowiedź meczu

Jak już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Szachtar Donieck – Real Madryt, to jeszcze warto, żebyś zapoznał się z proponowanymi przez bukmacherów kursami. Widzimy, że Real jest faworytem, ale jednak można tutaj poszukać niespodzianki. Same kursy na rynek 1X2 wyglądają tak:

Zdjęcie: Sportphoto24/SIPA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze