Jutro sporo piłkarskich emocji przed nami, dlatego już dzisiaj przedstawię swoje propozycje na sobotnie mecze w Australii i na Białorusi. W A-League sezon zasadniczy się powoli kończy i kilka zespołów walczy jeszcze o drugą pozycję, która może dać bezpośredni awans do półfinału. The Reds czy The Sky Blues będą bliżej spełnienia swojego celu? W Wyszejszaja Liha mistrz cały czas jest niepokonany. Zatrzyma się w Żodzinie? Zapraszam do lektury i do sprawdzenia bonusów w Forbet!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Adelaide United vs Sydney FC (29.05. godz. 11:10)

Pomimo tego, że United jest trzy punkty za Sydney FC, to ma jeszcze szanse, aby wyprzedzić swojego jutrzejszego przeciwnika w tabeli A-League. Pierwszy warunek to pokonanie go w sobotę, a drugi strata oczek The Sky Blues w ostatniej kolejce, a sami muszą zwyciężyć. Sporo musiałoby się złożyć, aby do tego doszło, nie mniej jednak dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Ekipa z Adelaide miała swój mini kryzys niedawno, ale wydaje się, że go zażegnała. Wygrane z Brisbane Roar oraz Melbourne Victory pokazują, że motywacja jest i szczególnie na własnym obiekcie są groźni dla swoich przeciwników. Szkoda jedynie porażki z Perth Glory, gdzie przez zdecydowanie większy okres tamtego pojedynku, byli klubem lepszym na boisku. Trzy punkty lecą jednak do tej drużyny, która zdobędzie więcej bramek i tak było wtedy. Strefa play-off jest wyciągnięcie ręki u gospodarzy i nawet remis będzie pomocny. Czy The Reds powstrzymają aktualnego mistrza Australii?

Sydney FC również złapało wiatr w żagle i trzy zwycięstwa z rzędu to tylko potwierdzają. Były to ważne wiktorie, które pozwalają realnie myśleć o zajęciu drugiego miejsca na koniec sezonu zasadniczego i tym samym uniknięcie pierwszej przeszkody w ćwierćfinale. Jest to ważne pod względem mentalnym i fizycznym, szczególnie po tak wyczerpującej kampanii. Nie mniej jednak przyjezdni są obok Melbourne City głównym kandydatem, aby sięgnąć po mistrzostwo. Mają po prostu najlepszych piłkarzy w swoim kraju, a powrót Adama Le Fondre z Indii zwiększa siłę rażenia z przodu. Sporo pracy poświęcono również defensywie, bo trzy ostatnie wygrane były z zachowaniem czystego konta przez bramkarza Andrzeja Redmayne’a. To może być klucz, aby obronić tytuł mistrzowski z tym sezonie. Czy Sydney FC pokaże klasę i na trudnym terenie w Adelaide sięgnie po czwarte zwycięstwo z rzędu?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 00:08.

Statistics:

 • Ostatnie spotkanie Adelaide United w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Melbourne Victory
 • Adelaide United znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 38 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 7 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Sydney FC w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Western Sydney Wanderers
 • Sydney FC znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 41 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 4 zwycięstwa, 2 remisy i 7 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 2:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Adelaide United, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy, 2 remisami i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Jak to zazwyczaj bywa przy Australii korzystam z BetArchitekt w Forbet. A-League jest na tyle ciekawą ligą, że pada wiele bramek, rzutów rożnych oraz kartek. Ja tutaj skupię się jedynie na dwóch ostatnich kwestiach. Jestem zdania, że ujrzymy sporo walki. Jedni i drudzy liczą na drugą pozycję na koniec, co pozwoli zacząć im fazę pucharową od półfinałów. Jest to kusząca opcja, ponieważ może zdarzyć się potknięcie w ćwierćfinale. Zakłady w Forbet oferują niskie linie na kornery i upomnienia. Pobieram przynajmniej 30 punktów kartkowych oraz 10 rzutów rożnych. Przy tak overowych drużynach i stawce spotkania są spore szanse na zieloną kombinację.

forBet
1.75
Powyżej 29.5 punktów kartkowych + powyżej 9.5 rzutów rożnych

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Forbet!

grupa

Torpedo Żodzino vs Szachcior Soligorsk (29.05. godz. 13:30)

Przenosimy się do Żodzina, gdzie miejscowe Torpedo podejmie mistrza kraju i zespół, który zanotował do tej pory komplet zwycięstw. Co by nie mówić gospodarze rozkręcają się z meczu na mecz. Warto przypomnieć, że na Białorusi często dochodzi do małej rewolucji pomiędzy sezonami, a spowodowane to jest wyprzedażą piłkarzy. Wiele razy pisałem już, że dwóch bardzo dobrych Brazylijczyków opuściło klub z Żodzina i tym samym Torpedo straciło trochę na jakości szczególnie w ofensywie. Ostatnie wyniki pokazują, że kadra na nowo się zgrała i fakty są takie, że gospodarze nie przegrali od sześciu pojedynków z rzędu. Po słabym początku obecnych rozgrywek to bardzo dobra wiadomość ich kibiców. Kto wie, może ich ulubieńcy powalczą o eliminacje do europejskich pucharów?

Szachcior jest niesamowity i staje się nową potęgą w Wyszejszaja Liha. Kiedyś było to BATE, ale te czasy na chwilę ustały. 10 meczów i 10 zwycięstw, nie pamiętam, aby jakiś zespół w danej lidze miał taką serię na start. Przyjezdni mierzyli się przecież już z wymagającymi rywalami z Mińska, czy też z Borysowa i w każdym z tych pojedynków sięgnęli po komplet oczek. Cel na jutro jest jasny, podtrzymanie świetnej passy. Torpedo to jednak niewygodny przeciwnik, który potrafi nieraz sprawić małego psikusa najlepszym na Białorusi. Nie mniej jednak Górnicy mają wszystko w swoich rękach oraz nogach, aby cieszyć się z kolejnego sukcesu. Kadra jest w Szachciorze szeroka i nawet jeżeli ktoś wypada, to zawsze znajdzie się zastępstwo. Tak jest przecież z doświadczonym Igorem Stasevichem, który doznał urazu w rywalizacji z BATE. Jak tym razem przyjezdni poradzą sobie bez swojego lidera?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 00:08.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Torpedo Żodzino w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:1 ze Smorgonie
 • Torpedo Żodzino znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Szachciora Soligorsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Dynamo Mińsk
 • Szachcior Soligorsk znajduje się na 1. miejscu w lidze z dorobkiem 30 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Szachciora Soligorsk 4:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Torpedo Żodzino, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy i 4 remisami

Co obstawiać?

O ile u siebie Szachcior gra bardzo przekonująco, tak na wyjazdach jest nieco gorzej. Oglądałem pojedynki aktualnego mistrza z Niomanem Grodno, czy ze Sputnikiem i tam przeciwnicy przejmowali często inicjatywę. Myślę, że Torpedo u siebie tak łatwo się nie podda i postawi faworytom trudne warunki. Stawiam na BTTS w tym pojedynku. Gospodarze coraz lepiej czują się w ofensywie i jestem zdania, że przynajmniej raz pokonają bramkarza rywali. Szachcior naturalnie również stać na gola.

forBet
1.77

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

 • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
 • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
 • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
 • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
 • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
 • Kurs minimalny kuponu 2,00.
 • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

Australia i Białoruś Forbet na 29.05.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Alberto Gandolfo

Zaloguj się aby dodawać komentarze