Sylwester Wardęga to dość znana i popularna osoba w polskim świecie Youtubowym. Ostatnio wziął na cel okłamujących ludzi influencerów, co też jest pośrednio powodem jego walki na FAME MMA. Sprawdź kim jest Sylwester Wardęga, co można o nim powiedzieć, a także projekcie wataha.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sylwester Wardęga FAME MMA – kim jest?

Sylwester Wardęga to dość znany na polskim YouTubie człowiek, który zasłynął z “pranków”, czyli internetowych żartów. Wkręcał policjantów, czy przebierał się za człowieka-pająka. Od tego czasu jednak sporo się zmieniło, a teraz zbudował sobie dużą i bardzo wierną społeczność. Więc teraz kim jest Sylwester Wardęga? Stara się walczyć z nieuczciwymi influencerami, wytykając chociażby Ekipie złodziejstwo. Wiemy, że na FAME MMA zawalczy z bliskim znajomym Ekipy, co dodatkowo podgrzewa atmosferę. Dotychczas Sylwester Wardęga i FAME MMA 11 to nie było dobre połączenie. Warto sprawdzić także zakłady bukmacherskie w Betclic, bowiem można znaleźć ciekawe kursy.

Sylwester Wardęga wzrost, waga, wiek

O Sylwestrze Wardędze wiemy już dość sporo informacji dzięki jego poprzedniej walce na FAME MMA. YouTuber mierzy około 171 centymetrów wzrostu i ma obecnie 32 lata, czyli jeszcze nie aż tak dużo. Dużo ludzi zastanawia się także, co to jest wataha. To nic innego jak jego społeczność, która jest z nim bardzo blisko. Widzowie, fani, wspierający go na każdym kroku. Sylwester Wardęga i FAME MMA 11, a dokładnie jego walka z Wojtkiem z Wip Brosów to będzie więc dobre show.

Fame MMA Sylwester Wardęga

Sylwester Wardęga miał walkę na FAME MMA. Podczas dziewiątej gali zmierzył się z Kacprem Błońskim, innym, bardzo znanym YouTuberem. Wtedy przegrał, więc teraz niezbyt sobie może na to znowu pozwolić. O tym pisaliśmy już ostatnio w typach dnia, więc teraz też polecamy tam zajrzeć.

Sylwester Wardęga – rywal na FAME MMA 11

Skoro wiemy już, kim jest Sylwester Wardęga, to czas przejść do jego rywala na FAME MMA 11. Jest nim Wojtek Przeździecki, który należy do kolektywu WiP Bros. To znajomi Ekipy, więc to dodatkowo podkręca emocje, jakie będą towarzyszyć tej walce. Jak sprawdzi się Sylwester Wardęga na FAME MMA 11?

Kariera poza MMA

Sylwester Wardęga nie ma szerokiej kariery sportowej poza MMA jeżeli chodzi o profesjonalne występy, ale wiemy, że trenuje dość mocno i zna się na tym. Można więc oczekiwać tym razem lepszej walki w jego wykonaniu niż ostatnio.

Sylwester Wardęga Instagram i Youtube [wataha]

Instagram Sylwestra Wardęgi i jego YouTube to bardzo rozwinięte kanały. Na IG obserwuje go 250 tysięcy osób, a w przypadku YT ma aż 999 tysięcy subskrybentów. Można z całą pewnością więc stwierdzić, że jest to dość znana osoba. Jego wataha to też mocno rozwinięta internetowa społeczność, która stoi murem za swoim idolem. W ostatnich tygodniach przeistoczyło się to też w pewien projekt, mający na celu walkę z nieuczciwymi influencerami.

Sylwester Wardęga Fame MMA – jakie są kursy bukmachera?

Kto to jest Wardęga? Skoro już znasz odpowiedź na to pytanie, to warto poznać także kursy. Betclic faworyzuje dość mocno Sylwestra Wardęge, który ma lepsze warunki fizyczne, a także zebrał już doświadczenie. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy widzą właśnie w nim faworyta. My także uważamy, że ma większe szanse.

1/2

Kursy na wygraną w walce OjWojtek - Wardęga

Betclic
2.50
OjWojtek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.42
Wardęga
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: VSPress/Sipa/PressFocus

FAQ

Kto to Sylwester Wardęga?

Sylwester Wardęga jest internetowym twórcą, który prowadzi kilka projektów.

Czy Wardęga ma jakieś doświadczenie w sportach walki?

Sylwester Wardęga zdążył już wystąpić na FAME MMA, gdzie przegrał z Błońskim po dość jednostronnej walce.

Zaloguj się aby dodawać komentarze