Świątek – Bucsa: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (30.05.2023)

Świątek - Bucsa gdzie oglądać

Świątek – Bucsa: transmisja za darmo. Przed nami pierwszy pojedynek liderki światowego rankingu w wielkoszlemowym French Open. Polska zawodniczka jest oczywiście główną faworytką do zwycięstwa w całym turnieju, więc starcie z 70. rakietą świata nie powinno sprawić jej zbyt dużych kłopotów. Jeśli więc chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Świątek – Bucsa, to potrzebne informacje na temat transmisji znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

O której godzinie gra Świątek? Transmisja live

Wtorkowe starcie będzie dla obu zawodniczek pierwszym meczem na tym turnieju. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Polka jest murowaną faworytką do zwycięstwa w tym pojedynku. Poza tym, że zawodniczki dzieli blisko 70 miejsc w rankingu, to Hiszpanka jest ostatnio w bardzo kiepskiej dyspozycji – przegrała cztery spotkania z rzędu, odpadając w pierwszych meczach w Madrycie, Rzymie oraz Strasbourgu, a także w 2. rundzie w Stuttgarcie. Świątek natomiast po kreczu z Rybakiną w Rzymie wraca i bez wątpienia liczy na obronę tytułu w Paryżu. Czy zatem bez większych problemów Polka pokona Hiszpankę?

Co ciekawe, obie zawodniczki mierzyły się w bezpośrednim pojedynku tylko raz i to w tym roku kalendarzowym. Na początku stycznia podczas Australian Open, Iga Świątek nie dała żadnych szans hiszpańskiej zawodniczce, rozbijając ją 6:0, 6:1, w niespełna godzinę. A najbliższy mecz pomiędzy nimi zaplanowano na wtorek, 30 maja około godziny 15:15. Natomiast jeśli chciałbyś poznać typy na tenis, to znajdziesz je standardowo na naszej stronie internetowej!

Świątek – Bucsa, transmisja w TV

Rozpoczęty właśnie turniej wielkoszlemowy we Francji jest oczywiście pokazywany również w TV. Prawa do niego posiada w Eurosport i to właśnie tam należy szukać pojedynków Igi Świątek. Przez najbliższe dwa tygodnie stacja ta pokaże kilkanaście spotkań mężczyzn i kobiet. Zatem pojedynek Iga Świątek – Cristina Bucsa będzie transmitowany właśnie w Eurosporcie.

Świątek – Bucsa gdzie oglądać za darmo?

Zatem gdzie oglądać Iga Świątek – Cristina Bucsa zupełnie za darmo? Jednym z lepiej zaopatrzonych w tym względzie bukmacherów jest Fortuna. Mianowicie znajdziesz tam transmisje live z wielu ciekawych pojedynków tenisowych, wchodzących w skład największych turniejów, jak chociażby trwający Roland-Garros. Operator ten oferuje bezpłatne streamy z meczów tej dyscypliny, a także między innymi z piłki nożnej. Więcej informacji na temat transmisji live u bukmacherów znajdziesz oczywiście na naszej witrynie. A co zrobić, żeby otrzymać dostęp do opisywanych streamów? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Żeby oglądać streamy z meczów musisz posiadać dodatni bilans konta depozytowego oraz postawić kupon w ciągu 7 dni do rozpoczęcia transmisji
  3. Znajdź mecz, który Cię interesuje w zakładce “Zakłady live” i oglądaj go za darmo
Fortuna bonusy na start

French Open: kiedy gra Świątek?

Pierwszy pojedynek Igi Świątek w Paryżu odbędzie się we wtorek, 30 maja około godziny 15:15. Jak już wspomniałem, jedynie Europsort posiada prawa do tego turnieju, więc to właśnie tam należy szukać tego pojedynku. Dodatkowo można śledzić go ju bukmacherów – między innymi w Fortuna TV. I to wszystko oczywiście zupełnie za darmo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze