Swansea – Birmingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.08.2023

Sky Bet Championship Swansea City - West Bromwich Albion

Gdzie oglądać mecz Swansea – Birmingham? Już w sobotę rozegrany zostanie pierwszy mecz sezonu pomiędzy Swansea a Birmingham. Jeśli interesuje Cię obejrzenie tego pojedynku, to w poniższym tekście dowiesz się, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Swansea – Birmingham, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Swansea – Birmingham? Zanim do tego przejdziemy, to najpierw kilka kwestii o samym starciu. Te odbędzie się w sobotę 5 sierpnia o godzinie 16:00 na Swanseacom Stadium w Swansea. Zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji będą gospodarze, którzy mają atut własnego boiska i teoretycznie lepszych piłkarzy.

Swansea – Birmingham: transmisja i stream online za darmo

Meczu Swansea – Birmingham niestety nie obejrzysz przez internet, lecz warto pamiętać, że na polskim rynku zakładów są bukmacherzy oferujący transmisje live, a jednym z nich jest STS. Co trzeba zrobić, by móc korzystać ze streamów u tego operatora?

  1. Jeśli nie masz konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na dobę
  4. Korzystaj ze streamów w STS TV w aplikacji mobilnej!
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Swansea – Birmingham?

Starcie Swansea – Birmingham obejrzysz na angielskich streamach. Jeśli przy okazji masz chęć obstawić ten mecz, to dobrym pomysłem powinno okazać się skorzystanie z oferty bukmachera STS. Nie masz jeszcze konta u tego operatora? Możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN! Aby to zrobić, załóż konto z naszym kodem, obstaw kupon i odbierz zwrot, jeśli nie wejdzie! Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze