W Superbet wypłaty działają tylko dla zarejestrowanych graczy. Jeśli chcesz odebrać bonus i wygraną od tego bukmachera, to najpierw musisz założyć konto. Kiedy wygenerujesz zysk na saldzie głównym, będziesz mógł zlecić płatność na rachunek bankowy. Ile trzeba czekać na wypłatę od Superbet? Do jakiego banku możesz zlecić transakcje? Te i pozostałe wątpliwości rozwiejemy w poniższym artykule!

Ile trwa wypłata z Superbet?

W Superbet szybkie wypłaty mogą zajmować dokładnie tyle samo czasu, co u pozostałych bukmacherów, którzy chwalą się błyskawicznymi transakcjami. To firma, która wprowadziła model regularnych wypłat co 15 minut. To oznacza, że zlecona transakcja naprawdę szybko zostaje wysłana do Twojego banku. Dzięki temu raptem w kilkanaście minut możesz mieć środki z konta Superbet na rachunku bankowym.

🏆 Błyskawiczne transakcje działają poprzez system Przelewy24. To znany wszystkim operator płatności online, który współpracuje też z bukmacherem Superbet.

Ile trwa wypłata? Jeśli Twój bank współpracuje z Przelewy24, to pieniądze możesz otrzymać nawet w ciągu kwadransa!

Instrukcja szybkiej wypłaty pieniędzy w Superbet.

Superbet szybkie wypłaty – jak natychmiastowo wypłacić pieniądze?

Jeśli Ci się poszczęści w zakładach Superbet, to w następstwie możesz zlecić wypłatę na konto bankowe. Co ważne, to że środki, które podlegają wypłacie znajdują się na saldzie głównym. Pieniądze, które widnieją na koncie bonusowym nie mogą być podjęte przy wypłacie. Dlaczego? Dlatego, że najpierw trzeba dokonać nimi odpowiedni obrót.

Po użyciu kodu promocyjnego do Superbet otrzymasz szereg bonusów, które będziesz mógł wypłacić, jeśli zastosujesz się do wszystkich warunków oferty. Co istotne, w Superbet czas wypłaty zależy od statusu Twojego konta. Jeśli będziesz miał zweryfikowany profil, to płatność może przejść nawet w ciągu 15 minut. W sytuacji gry na tymczasowym koncie – przed wypłatą musisz zweryfikować dane osobowe w Superbet. Ile trwa weryfikacja? To proces, który zajmuje kilka minut.

Jak zlecić wypłatę? Po tym, jak zalogujesz się na konto u tego bukmachera, wejdź w zakładkę “wypłata”. Wpisz kwotę, którą chcesz przelać, a następnie wybierz metodę transakcji. W myśl polskiego prawa pieniądze z konta bukmachera możesz przelać tylko na swój rachunek bankowy.

Superbet wypłata - jak to zrobić

Przelewy24 ✅

Jeśli chcesz, jak najszybciej otrzymać wypłatę od Superbet, to powinieneś wybrać transakcje poprzez Przelewy 24. To operator, który obsługuje wypłaty przez całą dobę od poniedziałku do niedzieli.

💡 Oto lista banków, które przyjmują szybkie wypłaty za pośrednictwem serwisu Przelewy24:

mBank, Inteligo, PKO BP, Santander, ING, PEKAO, BNP Paribas, Millennium, Banko Pocztowy, Alior Bank, Volkswagen, Nest Bank, GetIN Bank, Idea Bank, Bank Ochrony Środowiska, Credit Agricole, Toyota Bank.

Revolut ✅

Co ciekawe, Superbet to jedyny bukmacher w Polsce, który zezwala na wypłaty poprzez Revolut. Pozostali bukmacherzy nie akceptują rachunku Revolut do realizacji wypłat. W Superbet jest inaczej – minimalna kwota, którą możesz zlecić do płatności to 1 zł.

Skrill ❌

Skrill jest elektronicznym portfelem, do którego można podpiąć kartę Mastercard. W Superbet zasilisz konto przelewem ze Skrill, ale nie ma opcji wypłaty wygranej na portfel tego operatora. Minimalny depozyt rozpoczyna się już od 1 zł.

Paysafecard ❌

Paysafecard to przedpłacona karta, która służy do zasilania konta Superbet. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że dzięki Paysafecard wypłacisz też środki, ale wówczas na ekranie pojawi się komunikat: Zgodnie z przepisami transakcje wypłat za pomocą tej metody są niedozwolone.

Neteller ❌

Neteller działa na takiej samej zasadzie, co Skrill. To kolejny z portfeli elektronicznych, który umożliwia wykonywanie wpłat do bukmacherów online. Tak jak w Skrill, tak i w Neteller możesz posiadać kartę płatniczą. W tym przypadku również nie możesz skorzystać z tej opcji, żeby podjąć wypłatę z salda Superbet.

Superbet klasyczne metody wypłaty

Poza szybkim przelewem serwisem Przelewy24, możesz zlecić wypłatę tradycyjną metodą do każdego banku w Polsce. Wówczas czas transakcji zależy od tego, kiedy Twój bank zaksięguje wypłatę. W takiej sytuacji warto zapoznać się z godzinami przyjmowania przelewów przychodzących w Twoim banku. To będzie drobna wskazówka dotycząca tego, kiedy otrzymasz wypłatę od Superbet.

Warto pamiętać, że w wyjątkowych sytuacjach kwestia płatności może się wydłużyć. Od czego to zależy? M.in. od tego, czy bukmacher musi ręcznie autoryzować płatność (dotyczy większych kwot) lub od przerw technicznych w Twoim banku.

Gdy nie możesz wypłacić pieniędzy z Superbet – przyczyny i rozwiązania

Problem z przelewem od Superbet? Co może być powodem? Czasami zdarza się tak, że dokument tożsamości, który użyłeś do weryfikacji, stracił datę ważności. Wówczas Twoje konto traci pewne przywileje, a co za tym idzie – nie możesz wykonać transakcji wychodzącej. Wówczas trzeba powtórzyć proces weryfikacji, aby ponownie odblokować wszystkie możliwości bukmachera.

Wypłaty Superbet - weryfikacja

Gwoli ścisłości przypomnijmy też, że nie możesz zlecić wyższej wypłaty niż aktualny stan Twojego konta. Superbet to nie karta kredytowa, a więc wypłacasz tylko tyle, ile masz na saldzie głównym, a to co na bonusowym – nie jest możliwe do wypłaty!

FAQ

Czy Superbet oferuje szybkie wypłaty?

Tak, w Superbet działają szybkie wypłaty, dzięki którym można otrzymać pieniądze na konto w ciągu 15 minut.

Która metoda wypłaty jest najszybsza?

Jeśli zależy Ci na czasie, to z listy dostępnych wypłaty wybierz Przelewy24.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty w Superbet?

Minimalna wypłata rozpoczyna się od 1 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze