Przyjście Podolskiego do Górnika Zabrze to nie jedyne ważne wydarzenie, jakie spotkało klub ze Śląska w te wakacje. Teraz Górnik ogłosił, że sponsorem głównym został Superbet, znany i popularny w naszym kraju bukmacher. Co to oznacza dla kibiców i na co mogą liczyć? Sprawdź poniższy tekst, gdzie wszystkiego się dowiesz. Bukmacherzy często wiążą się umowami i wspierają sport. Nie inaczej jest tym razem w przypadku Superbetu i Górnika!

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet gra razem z Górnikiem Zabrze!

Górnik Zabrze to zasłużony klub w Polsce, który kiedyś był bardzo silny, jednak od kilku dobrych lat to już bardziej średniak, który z sezonu na sezon wygląda coraz gorzej i nie zanosi się na to, żeby szybko się to miało zmienić. Sytuację miał odmienić Podolski, jednak samo sprowadzenie go niewiele pomoże Górnikowi. Za tym muszą iść konkretne zmiany i wzmocnienia. Nie tylko na polu piłkarskim, ale także biznesowym. W meczu z Lechem Poznań było widać, że koledzy z zespołu odstają mocno umiejętnościami od i tak wiekowego już Podolskiego. Górnik w tym sezonie raczej powalczy głównie o spokojne utrzymanie się w lidze.

Na polu biznesowym jednak już trochę zyskał. Przede wszystkim same koszulki Górnika Zabrze sprzedają się w o wiele większym nakładzie niż wcześniej, co przyznają same osoby z klubu. Do tego teraz drużyna z Zabrza pozyskała bardzo ważnego partnera biznesowego. Mowa o Superbet, który postanowił grać razem z Górnikiem. Bukmacherzy bardzo często inwestują w sport i kluby, wspierając je i zapewniając rozwój. Nie inaczej jest tym razem, a kibice mogą liczyć na szereg udogodnień.

superbet gornik1Superbet stale rozwija się w naszym kraju i proponuje klientom coraz to ciekawsze rzeczy. Zapewne zaraz za tym ruchem pójdą specjalne akcje dla kibiców Górnika. Bukmacher będzie też widoczny w wielu miejscach podczas meczów. Warto u niego założyć konto z kodem ZAGRANIE, bowiem dzięki temu można odebrać szereg bonusów, w tym chociażby zakład bez ryzyka. Taka opcja idealnie pasuje do spotkań Górnika!

Możliwość eksponowania logotypu Superbet tuż obok nazwiska Podolski, to oczywiście miły dodatek. Pierwsze rozmowy z Górnikiem rozpoczęliśmy jednak przed zakomunikowaniem transferu Łukasza. To świadoma decyzja poparta analizą wielu czynników i podjęta w oparciu o nasze coraz większe aspiracje. Znów idziemy poziom wyżej – zdradza Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

Zaloguj się aby dodawać komentarze