Zdjęcie: Craig Mercer / MB Media / PressFocus

W tym sezonie Premier League obfituje w wiele ciekawych spotkań, a jednym z nich jest starcie Liverpoolu z Manchesterem City. Te zostanie rozegrane 7 lutego, ale już teraz możecie skorzystać z promocji u tego bukmachera, która polega na cashbacku. Sprawdźcie, jakie są zasady i zgarnijcie bonusy z kodem promocyjnym!

Zgarnij cashback w Superbet z kodem promocyjnym!

Już w niedzielę, 7 lutego, czeka nas hitowe starcie Liverpoolu z Manchesterem City. W 23. kolejce Manchester City będzie walczył o kolejne trzy punkty, dzięki którym umocni się na prowadzeniu w tabeli. 

Przy okazji tego starcia możecie razem z Superbet wziąć udział w promocji typu CashBack na ten mecz. Warto wiedzieć, że oprócz bonusu powitalnego dla nowych użytkowników, którzy za pomocą reflinka zarejestrują się pomiędzy 4.02 a 7.02 otrzymacie od Superbetu dodatkowy bonus na start. 

Superbet oferta PL

Oprócz tego, że musicie zarejestrować się w wyznaczonych dniach, musicie również postawić swój pierwszy zakład na mecz Liverpoolu z Manchesterem City. Ten musi być trójdrogowy, czyli zwycięstwo jednej bądź drugiej drużyny lub remis. Minimalna kwota, jaka musi zostać postawiona to dziesięć złotych, z kolei maksymalnie to 100 złotych.

Na przykład, jeżeli obstawicie na wygraną Liverpoolu 100 złotych, a przegracie, to Superbet zwróci Wam na konto 88 złotych. Środki uzyskane na koncie trzeba obrócić trzykrotnie przy minimalnym kursie 1.80.

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 700 zł - bez ryzyka, 34 zł -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 700 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Superbet z kodem promocyjnym odbierzecie też pakiet startowy, a razem z nim:

  • 100 procent do 50 złotych bonusu od depozytu
  • 500 złotych bez ryzyka
  • 34 złote freebetu