Mistrzostwa Europy 2020, a co za tym idzie sezon 2020/2021, dobiegają końca. W finale tego wielkiego turnieju zawodnicy z Włoch zmierzą się z Anglią. W Superbet z kodem promocyjnym możesz wziąć udział w specjalnej akcji pod tytułem “Super Game” jest 60 000 PLN w puli nagród. Zobacz, jak wziąć udział w podziale tej kasy!

Super Game z pulą nagród 60 000 PLN do zdobycia w Superbet z kodem promocyjnym!

Euro 2020 było z nami przez prawie miesiąc, a w tym czasie byliśmy świadkami wielu emocji i świetnych spotkań. W grze o to prestiżowe trofeum pozostały już tylko dwie ekipy, czyli reprezentacja Włoch i Anglii. Finałowe starcie zostanie rozegrane na Wembley, ale trudno jednoznacznie wskazać, kto jest mocnym faworytem. Obie drużyny raczej prezentują zbliżony poziom i miały swoje problemy w fazie pucharowej, czy nawet grupowej. Stawka będzie bardzo wysoka, ale to gracze, którzy na co dzień mierzą się z porównywalną presją.

W finałowym meczu wezmą udział wielkie gwiazdy, pokroju Kane’a, Insigne, Donnarummy, czy Sancho. Obie drużyny mają kim postraszyć w ofensywie, a w obronie także prezentują się solidnie i nie tracą wiele goli. Dlatego warto sprawdzić, jakie są bonusy do zgarnięcia przed tym meczem.

W Superbet kod promocyjnym zapewni Ci dodatkową kasę na obstawianie!

superbet dodatkowa kasa

Super Game to akcja promocyjna, jaką przygotowało Superbet na finał Euro 2020. Aby wziąć udział, wystarczy, że klikniesz “Wejdź do gry” na stronie bukmachera i udzielisz odpowiedzi na pytania zadane przez bukmachera. W tej rundzie wygrywa każdy, a w formie bonusu dostanie się kasę za:

• Bonus „wpłać 20, odbierz 10” – dla Uczestników, którzy nie podali ani jednej poprawnej odpowiedzi
• Bonus „wpłać 50, odbierz 50” – dla Uczestników, którzy podali jedną poprawną odpowiedź
• 15 000 zł – do równego podziału na Uczestników, którzy podali dwie poprawne odpowiedzi
• 15 000 zł – do równego podziału na Uczestników, którzy podali trzy poprawne odpowiedzi
• 20 000 zł – do równego podziału na Uczestników, którzy podali cztery poprawne odpowiedz
Przed wypłatą środków należy obrócić nimi jednokrotnie po kursie 1.60 lub większym. Nie są to więc wymagające warunki. Do tego w Superbet kod promocyjny ZAGRANIE da Ci również takie rzeczy, jak:
  • 100% do 50 PLN od depozytu
  • 500 PLN bez ryzyka
  • 34 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze