W Superbet przed Mistrzostwami Świata pojawiła się promocja Super 11. Na czym ona polega? Na tym, że dzięki niej możesz polecieć do Kataru. Wystarczy wziąć aktywnie udział w konkursie, a jeśli wykażesz się determinacją to jeden z biletów możesz powędrować właśnie do ciebie. Supermundial to specjalna akcja dla wszystkich użytkowników Superbet. Sprawdź, co zrobić, żeby powalczyć o wyjazd do Kataru.

Super 11 w Superbet

Bonusy bukmacherskie nie zawsze muszą przybierać formę gotówki. Tak jest w przypadku oferty Super 11 od Superbet. Tym razem głównymi nagrodami są wycieczki do Kataru, gdzie zostanie rozegrany piłkarski mundial. Poza tymi gratyfikacjami możesz odebrać też freebety do wykorzystania w zakładach Superbet. Jak widać – jest o co grać!


Na Mistrzostwa Świata w Katarze Czesław Michniewicz wystawi swoją “jedenastkę”. Superbet również będzie uczestniczył w tym wydarzeniu, bo na mundial zabierze jedenastu graczy, którzy na przestrzeni konkursu zdobędą najwięcej punktów do rankingu, a także postawią wygrany kupon z najwyższym kursem.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Pierwsze co, to jeśli nie masz konta, to zarejestrować się u tego bukmachera, co wyjaśniamy poniżej:

Załóż konto i odbierz bonusy Superbet

Super 11 to oferta dostępna w zakładach internetowych i punktach stacjonarnych. Jeśli częściej typujesz online, to powinieneś wybrać internetowe konto w Superbet. Możesz je założyć dosłownie w kilka minut – wystarczy, że skorzystasz z naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE. Wpisując to hasło do formularza rejestracji automatycznie kwalifikujesz się do odebrania bonusów powitalnych. W ten sposób najpierw możesz skorzystać z promocji dla nowych graczy, a następnie przejść do konkursu Supermundial.

Jak otworzyć konto w Superbet? Wystarczy, że uzupełnisz następujące informacje:

 • imię,
 • nazwisko,
 • PESEL,
 • adres e-mail,
 • hasło do logowania,
 • kod promocyjny: ZAGRANIE.

Po kilku minutach zostaniesz graczem Superbet, a co za tym idzie – możesz ubiegać się o bonusy na start:

 • Freebet 34 zł,
 • Bonus 100% do 200 zł,
 • Zakład bez ryzyka do 1300 zł.

Po wykorzystaniu pakietu powitalnego oferta Super 11 będzie dla ciebie dostępna. Aby wziąć w niej udział wystarczy składać kupony zgodnie z zasadami promocji.

Zasady Super11 na Supermundial

Jeśli będziesz korzystać z promocji Super11 na Supermundial w wersji online, to nie musisz robić nic dodatkowo, że kwalifikować się do konkursu. Wystarczy posiadać konto w Superbet i już możesz brać udział w rywalizacji o bilety na mundial w Katarze.

Supermundial

Oferta ta została podzielona na dwa bloki, co oznacza, że przepustkę na mundial możesz wywalczyć kompletując, jak największą liczbę punktów lub wygrywając zakład z najwyższym kursem.

O co toczy się rywalizacja?

Za każdą wygraną złotówkę w zakładach Superbet otrzymasz punkt do konkursu. Im więcej zgromadzisz oczek, tym większa szansa wyjazdu na mundial.

Dodatkowo otrzymasz przepustkę do Kataru, jeśli wytypujesz kupon, który znajdzie się w TOP 3 najwyższych kursów.

Warunki promocji

Jeśli chodzi o Super Punkty, gdzie konkurs polega na zgromadzeniu, jak największej ilości oczek, to każda wygrana złotówka = jeden punkt. Co więcej, aktywni gracze mogą powiększyć swój dorobek, jeśli spełnią poniższe warunki:

 • Typowanie od 1 do 14 dni: mnożnik punktów x1
 • Typowanie od 15 do 30 dni: mnożnik punktów x2
 • Typowanie od 31 do 45 dni: mnożnik punktów x3
 • Typowanie od 46 do 63 dni: mnożnik punktów x4

W konkursie Super Punkty w ramach akcji Super 11 – siedmiu graczy zostanie nagrodzonych wycieczką do Kataru. Którzy typerzy pojadą na mundial? To gracze zajmujący miejsca: 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 i 20.

Pozostałe trzy lokaty czekają na graczy rywalizujących w akcji Super Kurs. Tam wystarczy postawić kupon o najlepszym kursie. Oczywiście do konkursu zaliczają się tylko zwycięskie zakłady. TOP 3 typerów wywalczy przepustkę na MŚ 2022.

Promocje łączą się, co oznacza, że jednocześnie możesz brać udział w klasyfikacji Super Punkty, jak i Super Kurs.

🎁 Nagrody

Główne nagrody, a więc bilety do Kataru czekają na jedenastu graczy. Co składa się na wycieczkę? To jednoosobowy bilet na mundial w dniach 19-21 listopad 2022. W ramach pakietu Superbet organizuje całą wycieczkę tj. bilety na mecze, przelot, a także zakwaterowanie.

Pozostali uczestnicy również mają okazje na nagrody. Nie są to co prawda bilety na mundial, ale bonusy Superbet na obstawianie zakładów. M.in. użytkownicy z miejsce 6-9 otrzymają po 100 złotych w darmowych zakładach. Najniższa gratyfikacja finansowa liczy 25 zł. Jest ona przewidziana dla graczy z miejsc 21-98 i 99-100.

Do kiedy trwa konkurs Super 11? Akcja rozpoczęła się 11 lipca i potrwa do 11 września. Ranking graczy jest codziennie aktualizowany na stronie bukmachera – dotyczy konkursu punktowego, jak i tego z najwyższym kursem.

FAQ

Jak wziąć udział w konkursie Super 11?

Do konkursu należy być zarejestrowanym graczem Superbet, a następnie gromadzić punkty do rankingu.

Jakie są nagrody w promocji Supermundial?

Dzięki tej akcji możesz wygrać bilety na Mistrzostwa Świata w Katarze, a także freebety.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze