Po weekendzie majowym poniedziałek nie jest najlepszą wiadomością, jednak STS przygotował ciekawą promocję, która może umilić ten dzień!

STS – polubisz poniedziałki!

Promocja bukmacherska rozpoczęła się w 2019 roku, a łączna pula nagród na starcie wynosiła aż 3.5 mln złotych. Obecnie część z tej kwoty została już przydzielona do zwycięzców, jednak to nie koniec! Mamy początek maja w kalendarzu, więc jeszcze sporo do wygrania.

Polubisz poniedziałki to promocja, w której bukmacher STS co tydzień nagradza aż 1500 osób! Co trzeba zrobić, żeby znaleźć się w tym gronie? Po prostu – obstawiasz i odbierasz bonus! Wystarczy włączyć się do gry, poprzez naciśnięcie przycisku „DOŁĄCZ”.

Jak rozliczane są nagrody?

Nagrody przyznawane są na podstawie rankingu, który bukmacher STS tworzy wraz z początkiem każdego tygodnia. Zaczynamy w poniedziałek po północy, a kończymy o 23:59 w niedzielę.

Punkty w rankingu są liczone na podstawie sumowania stawki z każdego kuponu, który gracz postawi w ciągu tygodnia.

Tak prezentuje się szczegółowa rozpiska miejsc i przyznanych bonusów!

sts

Co obstawiać w poniedziałek?

W poniedziałek gracze nie mają zbyt dużego wyboru, jednak ciekawie wygląda starcie Manchesteru City z Leicester, w którym można poszukać interesujących opcji z wysokimi kursami.

Obywatele są na musiku i muszą wygrać ten mecz. Zakładając, że City wygra mamy do wyboru niski przelicznik – 1.15, jednak wchodząc sporą stawką można spróbować. The Citizens w tym sezonie wygrali wszystkie mecze domowe w Premier League, za wyjątkiem starcia z Crystal Palace.

Jeśli ktoś planuje zagranie za mniejszą sumę pieniędzy i szuka ciekawego kursu na podwojenie, to moim zdaniem dobrze prezentuje się opcja z wygraną gospodarzy i -3,5 gola po kursie 2.45! W ofercie STS mamy jedną z najwyższych propozycji na rynku w tym zakładzie.

City w trzech ostatnich meczach nie straciło gola. Dodatkowo każda z tych rywalizacji zakończyła się wynikiem -2,5 gola. Podopieczni Pepa Guardioli zwracają uwagę na grę defensywną, ponieważ wiedzą, że nie mają miejsca na błąd.