STS jest największym bukmacherem w Polsce, co nie podlega żadnym wątpliwościom. Nic więc dziwnego, że firma często przygotowuje nowe rzeczy. Tym razem jest to kampania marketingowa “Jesteś gotowy. Możesz wygrywać”. Bukmacher chce sprawdzić kompetencje sympatyków sportu. W STS bonus możecie też zgarnąć z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE, ale o tym więcej niżej.

Jesteś gotowy. Możesz wygrywać

W ubiegłym roku STS w ramach kampanii “Wiedziałem.” sprawdzał wiedzę swoich klientów. Tym razem postanowił przygotować nową akcję marketingową pt. “Jesteś gotowy. Możesz wygrywać”. Jest to kontynuacja kampanii z 2019 roku, a jej kreacje będą widoczne m.in. w telewizji i internecie. Tym razem bukmacher chce uświadomić graczom, że dzięki swoim umiejętnościom i wiedzy mogą wygrywać. 

Świadomość posiadanej wiedzy oraz umiejętności to pierwszy krok do sukcesu w każdej dziedzinie życia. O tym właśnie mówi do graczy STS w najnowszej kampanii. Osoby, które pasjonują się sportem, są gotowe by dobrze typować i tym samym realizować swój potencjał. STS dzięki nowoczesnej aplikacji oraz szeregu bonusów i promocji zapewnia graczom możliwość sprawdzenia się. To jednak dzięki swojej wiedzy oraz umiejętnościom mogą cieszyć się z wygranych powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

sts bonus

Po bukmacherze z całą pewnością można spodziewać się ciekawych kreacji i akcji promocyjnych w ramach tej kampanii. Stali klienci STS mogą więc liczyć na to, że dostaną ciekawe rzeczy. W końcu bukmacher często przygotowuje bonusy z okazji różnych wydarzeń sportowych.

STS bonus – zgarnij promocje już teraz

W STS bonus możecie jednak zgarnąć już teraz. Jest to możliwe dzięki naszej ścisłej współpracy z bukmacherem. Rejestrując się z kodem promocyjnym ZAGRANIE, możecie liczyć na:

  • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych na zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka to coś, co gracze lubią bardzo. W końcu nie trzeba obawiać się o wynik, gdyż środki wrócą na konto w razie przegranej. Z kolei bonus od depozytu zapewni więcej pieniędzy na obstawianie meczów. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze