Nine to Five to turniej, który zyskuje na popularności w ostatnim czasie, dzięki czemu coraz więcej osób go ogląda i możemy obserwować lepsze drużyny. GG-League postawiło na polską transmisję, a jednym ze sponsorów został STS, największy polski bukmacher. Kto startuje w rozgrywkach? Czy zobaczymy Polaków? Sprawdźcie odpowiedzi na te pytania i dowiedźcie się, jakie są bonusy w STS do zgarnięcia. 

Zgarnij bonusy w STS i obstawiaj Nine to Five.

Nine to Five doczekało się w tym roku już szóstej edycji, która będzie obfitować w wiele emocji. Tym razem pula nagród wyniesie aż 50 000 dolarów, co jest dużą kwotą, patrząc na to, jak często są organizowane rozgrywki spod tego szyldu. W turnieju zobaczymy polskie formacje, a jedną z nich jest Actina PACT. Łącznie kibice będą mogli obserwować aż 20 drużyn i z całą pewnością zobaczymy więcej zawodników z naszego kraju. Ci będą walczyć o zwycięstwo i mają na to spore szanse. Pozostałe formacje spróbują wywalczyć swoje miejsce poprzez kwalifikacje. Oprócz tego warto pamiętać, że zespoły są też zapraszane na podstawie miejsca w rankingach światowych i dość dużo formacji znad Wisły okupuje środkowe lokaty, idealne dla takich turniejów.

nine to five x sts

GG-League przygotował polską transmisję, z czego z całą pewnością mogą cieszyć się kibice z naszego kraju. Sponsorem tego został STS, który coraz częściej inwestuje w esport i różne akcje z nim związane. Współpraca tych dwóch firm zaowocowała sprowadzeniem ciekawych komentatorów, którzy urozmaicą rozgrywki. Można więc się spodziewać, że bukmacher przygotuje dla swoich klientów ciekawą ofertę na tę rywalizację, z różnymi zakładami i możliwościami. Warto obserwować stronę bukmachera i Zagranie, gdyż będziemy Was informować o ciekawych typach, możliwych do obstawienia. 

W STS jest bonus do wykorzystania, którego można użyć m.in. właśnie na Nine to Five. Rejestrując się z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymacie:

  • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych zakład bez ryzyka
  • 30 złotych freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze