Mecze europejskich pucharów to dobra okazja, żeby zgarnąć ciekawe bonusy, które możecie później w wykorzystać. W STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE są do odebrania promocje, a także będziecie mogli wziąć udział w akcji, gdzie operator rozdaje pieniądze. W puli każdego dnia jest aż 8 000 złotych, z czego 2 000 trafia do zwycięzcy, więc to dość duża kwota.

STS rozdaje bonusy z kodem promocyjnym!

W grudniu sporo się dzieje w świecie piłki nożnej. Oprócz zmagań w ligach krajowych dogrywane są zmagania w europejskich pucharach. W Lidze Mistrzów i Lidze Europy jeszcze nie wszystkie drużyny, które były faworytami, mogą być pewne awansu do fazy pucharowej. Mowa m.in. o Realu Madryt, Atletico, czy PSG. Dla każdej z tych ekip odpadnięcie już na tym etapie rozgrywek z całą pewnością byłoby katastrofą, gdyż celują o wiele wyżej. Jednak mecze w LM, czy LE to dobra okazja, żeby zgarnąć bonusy u bukmacherów.

STS bonusy ranking

W STS możecie wziąć udział w rankingu, gdzie pod koniec każdego dnia bukmacher rozdaje aż 8 000 złotych wśród swoich klientów. Aby wziąć udział w akcji, należy obstawić kupon z minimum jednym zdarzeniem z Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Stawka jest dowolna, tak samo kurs. Za każdy wygrany kupon otrzymacie punkty do rankingu, które będą zgodne ze stawką. Zwycięzca łącznej klasyfikacji otrzyma 1 000 złotych na konto depozytowe, a za każdy dzień trwania można zgarnąć dodatkowo aż 2 000 złotych. Taka promocja wydaje się być jedną z ciekawszych i warto wziać w niej udział.

W STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie liczyć również na bonusy startowe. Bukmacher przyzna Wam je, jeżeli podczas rejestracji podacie wspomniany kod. Wtedy otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych zakład bez ryzyka
  • 30 złotych freebet