Rejestracja bez dowodu w STS jest jak najbardziej realna i powszechnie stosowana. Bukmacher numer jeden w naszym kraju już od dłuższego czasu umożliwia założenie konta bez dokumentu tożsamości. W rejestracji STS bez dowodu wprowadzasz kilka istotnych informacji odnośnie swojej osoby i po chwili zostajesz graczem tego bukmachera. Minimum formalności sprawia, że konto klienta można zarejestrować poza domem np. w restauracji lub podróży tramwajem.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS rejestracja bez dowodu

Konto u bukmachera bez dowodu? Czy to możliwe? STS jest żywym przykładem na to, że na legalnym rynku można znaleźć operatora, u którego nie jest wymagany dokument tożsamości. Oczywiście mówimy o pierwszym etapie rejestracji, który pozwala założyć konto tymczasowe. Prędzej czy później STS poprosi cię o dowód osobisty, bo każdy bukmacher w Polsce ma obowiązek zweryfikować tożsamość swoich klientów.

Mimo późniejszej weryfikacji konta, przez pewien czas można obstawiać zakłady STS bez dowodu. W STS kod promocyjny również zadziała, bez uwzględniania dokumentu tożsamości podczas tworzenia profilu gracza. To firma, która jest często wybierana przez graczy, którzy na początek nie chcą podawać dokumentu tożsamości. W STS po szybkiej rejestracji można zgarnąć dwa rodzaje bonusów powitalnych. Do uzyskania bonusów od depozytów czy zakładów bez ryzyka nie jest wymagana weryfikacja, więc nowi użytkownicy bez dodatkowych komplikacji mogą rozpocząć obstawianie u tego bukmachera.

sts rejestracja bez dowodu

Konto tymczasowe w STS

Rejestracja bez dowodu w STS oznacza stworzenie profilu tymczasowego. Tak sklasyfikowane konto umożliwia typowanie wszystkich zakładów z oferty STS, ale ma też drobne ograniczenia. Nie są one nałożone na STS bonus, bo po użyciu kodu ZAGRANIE wszystkie promocje zostaną przyznane na twoje saldo. Przede wszystkim konto tymczasowe posiada blokadę na wypłaty i limit stawek. Na takim profilu można łącznie postawić 5000 złotych. Co więcej, zgromadzonych pieniędzy na koncie głównym nie można wypłacić – dopiero po weryfikacji system płatności zostanie w pełni odblokowane.

Tymczasowe konto STS to etap przejściowy pomiędzy kontem stałym. Wykorzystując szybką rejestrację liczysz się z tym, że do pełni możliwości należy zweryfikować dane osobowe. Rejestracja bez dowodu na początek sprawdza się idealnie, bo pozwala na wykonywanie wpłat i obstawianie kuponów. Weryfikacji możesz dokonać później m.in. przed pierwszą wypłatą.

Jak założyć konto w STS bez dowodu?

Już po samej nazwie łatwo wnioskować, że nie będzie ci do tego potrzebny dowód osobisty. Z informacji, których możesz nie znać, a które są potrzebne przy rejestracji bez dowodu w STS, to numer PESEL. Wiemy, że niektórzy mają w głowie ten 11-cyfrowy kod, ale niektórzy muszą sięgać po dokument tożsamości, żeby poprawnie wprowadzić PESEL. To konieczne pole, które trzeba uzupełnić w formularzu, żeby zarejestrować konto bez dowodu.

Pozostałe informacje, których oczekuje STS są związane z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem e-mail. Zakładając konto bez dowodu użytkownik nie musi podawać adresu zamieszkania lub numeru konta bankowego. To informacje, które trzeba wprowadzić podczas weryfikacji. Konto tymczasowe nie musi zawierać w sobie tego, gdzie mieszkasz lub jaki jest twój rachunek bankowy.

Rejestracja bez dowodu w STS

Jak to wszystko wygląda w przysłowiowym praniu? Nie musisz uzbrajać się w długi czas, ponieważ konto zarejestrujesz w 1-2 minuty. Kiedy nie podajesz dowodu u bukmachera, to rejestracja przebiega, jak z płatka. W STS wszystko zamyka się na etapie dwóch formularzy, które trzeba uzupełnić na sts.pl lub aplikacji mobile. Kolejno powinny zostać wprowadzone takie informacje:

  • adres e-mail,
  • hasło,
  • numer telefonu,
  • kod promocyjny,
  • imię,
  • nazwisko,
  • PESEL,
  • kod SMS.

W standardzie w formularzach bukmacherskich przy rejestracji pojawiają się też klauzulę RODO, polityka prywatności i oświadczenie o pełnoletności. Oczywiście, żeby zarejestrować konto wszystkie te pole trzeba odhaczyć, a wtedy będzie można przejść do końcowego etapu tworzenia profilu tymczasowego. Co to za etap? Ustalenie limitów na grę, a więc wybór dziennego i miesięcznego progu stawek. Jeśli nie wiesz, co dokładnie wprowadzić w tych rubrykach, to możesz wybrać ustawienia domyślne. Limity te na bieżąco można zmieniać w edycji konta STS.

Konto tymczasowe w STS – zalety i wady

Konto tymczasowe ma sporo przywilejów, bo trzeba stwierdzić, że STS zrobił wiele, aby je w jak najmniejszym stopniu ograniczyć (https://zagranie.com/bukmacher-bez-weryfikacji/). Gracz, który zarejestruje się bez dowodu może skorzystać ze wszystkich bonusów na start. W tym przypadku mówimy o trzech bonusach od depozytów w łącznej kwocie nawet do 1500 zł, zakładzie bez ryzyka 100 zł i bonusach cashback po 20 zł na BetGames i Sporty Wirtualne. W sumie STS oferuje na start bonusy o wartości 1640 zł. Co za tym idzie – do dyspozycji użytkownika są wszystkie metody wpłaty. Pieniądze na obstawianie zakładów można wpłacić poprzez BLIK, PayU, PayPal, Skrill, Neteller lub VISA/Mastercard.

płatności sts bez dowodu

Z punktu widzenia codziennej gry, to jedyne co może przeszkadzać tymczasowym użytkownikom to limity stawek o wartości 5000 PLN. To ograniczenie dotyczy sumy stawek, a więc jeśli łącznie gracz postawi zakłady przekraczające kwotę 5000 PLN, to z automatu będzie proszony o weryfikacje danych osobowych. Jeśli nie prześle do STS skanu dokumentu tożsamości, to straci możliwość zawierania kuponów. Jasne, że po stronie wad konta tymczasowego trzeba też wskazać blokadę wygranych środków. Tzn. blokada ta dotyczy wypłaty pieniędzy na konto bankowe.

Szybka rejestracja bez weryfikacji w STS

Tak naprawdę podczas szybkiej rejestracji jako główny identyfikator służy bukmacherowi numer PESEL. To właśnie za jego sprawą STS nie potrzebuje dowodu osobistego od typera, żeby zorientować się, czy jest on pełnoletni oraz czy posiada już konto w bazie bukmachera. Każdy gracz w Polsce ma unikalny numer PESEL przypisany tylko do jednej osoby. W ten sposób można zarejestrować się bez przesyłania skanów/zdjęć dokumentu tożsamości: dowodu osobistego lub paszportu.

Szybką rejestrację znamy nie tylko w STS, ale też u pozostałych legalnych bukmacherów w Polsce: https://zagranie.com/bukmacherzy-bez-dowodu-czyli-wchodzisz-i-grasz-sprawdz-jak/.

Po wykonaniu szybkiej rejestracji STS w dowolnym terminie użytkownicy mają prawo do zweryfikowanie danych osobowych. Bukmacher nie nałożył limitu czasu, więc kiedy tylko użytkownik będzie chciał – może zdecydować się na pełną rejestrację. To pozbawi go limitu stawek i da szansę na wykonywanie wypłaty wygranej. Weryfikacja konta zajmuje kilka minut, a po jej wykonaniu można cieszyć się z pełnej oferty STS.

STS rejestracja bez dowodu – podsumowanie

Na rejestrację bez dowodu początkowo skazany jest każdy użytkownik STS, bo to podstawowy formularz zgłoszeniowy u tego bukmachera. Nawet jeśli użytkownik chciałby podać od razu dokument tożsamości, to może to zrobić dopiero po utworzeniu konta tymczasowego. W STS klienta na takim koncie możesz typować wszystkie zakłady: przedmeczowe i “na żywo”. Dotyczy to oferty sportowej, ale też sportów wirtualnych i gier karcianych. Oczywiście konto tymczasowe działa również po zalogowaniu w mobilnej aplikacji na iOS i Android. O czym trzeba pamiętać? O tym, że bez weryfikacji nie można zlecić wypłaty, a limit stawek wynosi 5000 PLN.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny STS na rejestrację bez dowodu?

Zakładając konto w STS bez dowodu w polu kod promocyjny wpisz: ZAGRANIE.

Czy po rejestracji bez dowodu otrzymam bonusy od STS?

Tak, STS przyznaje bonusy powitalne na koncie tymczasowym: 3 bonusy od depozytu oraz 3 zakłady bez ryzyka. W sumie gratyfikacje mogą wynieść nawet 1640 zł.

Zaloguj się aby dodawać komentarze