Lech Poznań to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych i największych klubów piłkarskich w Polsce. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy interesują się nim bliżej. Tym razem umowę sponsorską przedłużyło STS, które związało się z Lechem na kolejne trzy lata. Bukmacher przygotowuje szereg ciekawych rzeczy, ale już teraz w STS z kodem promocyjnym możecie otrzymać ciekawe bonusy.

Lech Poznań kibice

STS sponsorem Lecha Poznań

Bukmacherzy często wchodzą we współpracę z klubami piłkarskimi. Nie inaczej jest tym razem, gdy STS został sponsorem Lecha Poznań, chociaż bardziej prawdziwe jest stwierdzenie, że przedłużył umowę. Najpopularniejszy bukmacher w Polsce współpracuje z Kolejorzem już od siedmiu lat. Teraz porozumienie pomiędzy tymi firmami będzie trwało przez kolejne trzy lata. Zapewne zastanawiacie się, co przez te lata wypracowały kluby? STS wziął udział w takich akcjach jak:

  • podjęcie decyzji w jakich koszulkach Lech zagra z FC Basel
  • oglądanie meczów na telebimach przed INEA Stadion
  • kolorujeMY
  • fundacja Sport Twoją Szansą na koszulkach Lecha

Dzięki podpisanej umowie STS pojawi się na froncie koszulek bukmachera, ściankach prasowych i bandach, w tym tych LED. Na pewno kibice Kolejorza w najbliższych latach mogą spodziewać się ciekawych promocji na grę u tego bukmachera i kolejnych takich akcji, jak te wyżej. 

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonusy w STS z kodem promocyjnym

 

Bukmacherzy z okazji współpracy z klubami często przygotowują różne ciekawe rzeczy. Jednak już teraz w STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie zgarnąć ciekawe bonusy. Rejestrując się z tym kodem otrzymacie:

  • 100 procent od wpłaty do 1200 złotych
  • zakład bez ryzyka do 280 złotych
  • darmowy zakład do 29 złotych

Podana oferta jest jedną z najlepszych na rynku dostępnych na start u bukmacherów. Możecie ją wykorzystać m.in. właśnie grając w STS mecze Lecha Poznań lub czekać na promocje związane z Lechem i wtedy je połączyć. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze