Sprawdzamy, czym charakteryzuje się oferta STS w 2019 roku. Co znajdziemy w zakładach, bonusach i innych sekcjach? Zapraszamy na analizę usług bukmachera!

STS oferta 2019

Oferta STS w 2019 roku bardzo się rozwinęła i poszła w takie rynki, jak e-sport. Trzeba przyznać, że bukmacher idzie z duchem czasu, nie tracąc przy tym na jakości w klasycznych aspektach. Przez usługi STS rozumiemy również bonusy na start i oczywiście zakłady sportowe.

sts strona

Analizę rozpoczniemy od rejestracji i bonifikat startowych, bo jakby nie patrzeć, to właśnie na to użytkownik trafia na samym początku.

Rejestracja w STS

Odkąd bukmacher wprowadził do swojej oferty rejestrację bez dowodu, to zakładanie konta po prostu nie może być szybsze. Przed możliwością obstawiania czekają na nas tylko 2 kroki rejestracyjne w STS.

sts

W pierwszym oknie mamy za zadanie wpisać adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny. To ważne, aby podać poprawne dane, ponieważ już w drugim kroku, będzie nam potrzebny kod SMS, potwierdzający prawdziwość informacji.

Kod promocyjny to: 1025PLN – tylko z tym kodem możecie otrzymać bonusy startowe, o których więcej napiszemy już w kolejnym akapicie!

Przejdź do rejestracji bonusowej w STS

sts

  • W tym miejscu podajemy już imię i nazwisko, narodowość, numer PESEL oraz wspomniany wcześniej kod SMS. Po co te dane bukmacherowi? Dzięki numerowi PESEL firma jest pewna, że masz skończone 18 lat, co jest warunkiem koniecznym do obstawiania zakładów bukmacherskich i korzystania z oferty STS

Po drugim kroku klikamy „zarejestruj się” i jesteśmy gotowi do obstawiania! Proste i szybkie, prawda? Teraz przejdźmy do odebrania bonusów powitalnych.

STS oferta bonusowa

STS w swojej ofercie posiada dwa bonusy bukmacherskie na start. Pierwszy to bonus od depozytu, a drugi freebet. Obie formy promocji są dobrze znane graczom, ale jeśli Ty, jakimś cudem, pierwszy raz je widzisz, no to śpieszymy z tłumaczeniem, co jak i za ile.

sts bonusy

Przejdź do rejestracji i bonusów w STS

Freebet 25 PLN

Zaraz po pozytywnej weryfikacji Twojego konta, a więc z reguły zaraz po jego założeniu, na Twoim saldzie pojawi się 25 PLN, które możesz wydać na zakłady w STS. Pamiętaj, że ta oferta, jest dostępna tylko i wyłącznie z kodem promocyjnym 1025PLN.

Nie możesz jednak od razu wypłacić tych 25 PLN, nie ma tak łatwo. Pomyśl sobie, ilu oszustów brałoby tylko te 25 zł i uciekało od bukmachera. Przecież to by się skończyło bankructwem. Jak więc wypłacić otrzymane środki?

Zasady obrotu freebetem:

  • 3x obrót kwotą bonusu (25 PLN)
  • Do obrotu liczą się tylko wygrane kupony z kursem nie mniejszym niż 1.91
  • Środki są gotowe do wypłaty

Na szczęście w STS warunki obrotowe naprawdę są dość ulgowe. U innych bukmacherów możemy spotkać nawet 5-6 krotny obrót, co jest już zdecydowanym przegięciem. W tym przypadku trzeba po prostu 3x zagrać, kurs minimalny też nie jest zbytnio wygórowany.

Jeśli za freebet uda Ci się wygrać, np. 100 PLN, to wtedy te same zasady tyczą się wygranej sumy, ponieważ będzie ona na saldzie bonusowym.

1000 PLN od depozytu w STS

Wykorzystałeś freebet, wygrałeś/przegrałeś, w sumie jest to mało istotne, czas zając się głównym daniem, czyli bonusem od depozytu.

Jest to promocja, która tyczy się tylko Twojej pierwszej wpłaty. To znaczy, że środki, które pierwszy raz wpłacisz do bukmachera zostaną powiększone o 100%, inaczej mówiąc, pomnożone razy 2. Najprościej wytłumaczyć to na przykładzie:

  • Wpłaciłeś 500 PLN na saldo główne
  • Dostałeś 500 PLN od STS na konto bonusowe
  • Masz 1000 PLN na obstawianie

Bonus obowiązuje do wpłaconych 1000 PLN, maksymalnie możesz dostać dodatkowe 1000 PLN na zakłady, ale możesz wpłacić nawet 100 PLN i otrzymasz wtedy 100 PLN na saldzie bonusowym.

Wpłaciłeś 100 PLN, dostałeś 100 PLN, ale nie możesz obstawić zakładu za 200 PLN, dlaczego?

Ponieważ 100 PLN, które wpłaciłeś znajduje się na saldzie głównym, ta suma nie wymaga obrotu. Możesz ją po otrzymaniu bonusu wypłacić. Jeśli chodzi o otrzymane 100 PLN, to jest to przyznane w formie promocji, a więc nie możesz jej od razu przelać na prywatne konto, a co za tym idzie, obstawić zakładu za łączną sumę 200 PLN.

Jak wypłacić bonus?

Oczywiście należy nim obrócić, tak jak w przypadku freebeta. Zasady są bardzo podobne i również niezbyt wymagające. Warto wiedzieć: kwota bonusu od depozytu u bukmachera nie jest tak istotna jak warunki obrotowe.

Zasady obrotu bonusem od depozytu:

  • Obrót 3x kwotą bonusu
  • Kurs minimalny kuponu nie mniejszy niż 1.91
  • Bonus gotowy do wypłaty

Jak widać, bonus 100% od pierwszej wpłaty w STS obraca się identycznie, jak freebet. Warto pamiętać, że do obrotu nie liczą się zakłady bezpieczne, Maxikombi, wypłacone w opcji Cash-out, Hity Dnia, a także zwroty i kombinacje przegrane. Tak, jak w przypadku darmowego zakładu, wliczą nam się tylko wygrane zakłady.

Bonus pojawi się na Twoim koncie automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty.

Oferta na zakłady

Rejestracja zakończona, bonus odebrany, co dalej? Trzeba zacząć obstawiać i (oby) wygrywać. W STS jest, na co grać, nudzić się nie będziemy – przytoczymy teraz najważniejsze, najciekawsze i najlepsze aspekty oferty na zakłady STS

sts oferta

Zakłady na piłkę nożną

W tym przypadku nie ma zaskoczenia – ta sekcja jest najbardziej dopieszczona, jest na samej górze, posiada najwięcej promocji i jest po prostu najważniejsza. Nic dziwnego, w końcu najwięcej zakładów jest wnoszonych właśnie na piłkę nożną.

Zdarzenia dodatkowe w STS liczą ponad 133 pozycje (na mecze Ligi Mistrzów). Do wyboru mamy klasyczne zakłady 1×2, under/overy, kartki, dokładne wyniki, handicapy, wyniki do przerwy, możliwość wytypowania rzutu karnego, gola rezerwowego czy też liczbę rzutów rożnych. Nie zabrakło też miejsca dla zakładów na strzelców bramek. Ogólnie – niczego tutaj nie zabrakło. Oferta STS na piłkę nożną jest kompletna.

E-sport zakłady

W tym aspekcie STS jest zdecydowanym liderem wśród polskich bukmacherów. Operator najwięcej ze wszystkich firm w kraju nad Wisłą inwestuje w sporty elektroniczne, organizuje turnieje, sponsoruje drużyny i indywidualnych zawodników. Co jednak najważniejsze, ma najbogatszą ofertę na zakłady e-sportowe. To zdecydowanie najciekawsza pozycja na STS. Fanów CS:GO, LOL-a, czy Dota 2 cały czas przybywa. Ostatni turniej IEM w Katowicach jest tego najlepszym przykładem. Pełne hale, rzesze kibiców i wielkie emocje. Czym to się różni od „normalnego” sportu? Przecież tu i tu chodzi o emocje!

Sporty wirtualnie

To gałąź, która szczególnie spodoba się amatorom kasyna online. Sporty wirtualne to oczywiście nie jest kasyno online, broń boże, ale elementy losowości występują tutaj na podobnym poziomie. Trzeba przyznać, że wirtualne symulacje piłki nożnej, koszykówki czy tenisa robią furorę wśród graczy. Wyniki są znane już po 5 minutach od obstawianie, co na pewno wzmaga poziom adrenaliny w żyłach.

Zakłady na żywo

Nic jednak nie zastąpi dobrej oferty na zakłady na żywo. Nie ma to jak iść na stadion/halę i kibicować ulubionej drużynie, mając jeszcze obstawiony zakład na live. To jest po prostu poziom emocji, nie do osiągniecia dla niedzielnego kibica, który nic nie obstawia.

Oczywiście, taka rozrywka budzi ze sobą pewne zagrożenie, możemy zacząć obstawiać zbyt emocjonalnie, co prowadzi do nieskuteczności. Ale z odpowiednią dawką zimnej krwi, zakłady na żywo mogą przyprawić o fantastyczne emocje.