Specjalnie dla czytelników portalu Zagranie.com przygotowaliśmy STS kody promocyjne do gry. Kto nie chciałby otrzymać dodatkowej gotówki od jednego z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce? Dajemy słowo, że warto! Już teraz wpisz kod specjalny i odbierz bonusy bukmacherskie. Pewna kasa czeka właśnie na Ciebie!

sts baner

STS kody – ich wykorzystanie w 3 krokach

Zastanawiasz się, jak uzyskać freebet, zakład bez ryzyka lub 100% bonusu od depozytu? Tylko trzy czynności dzielą Cię od zdobycia dodatkowych środków pieniężnych do gry w STS. Poniżej przedstawimy poszczególne z nich i ułatwimy Ci odebranie bonusów bukmacherskich proponowanych przez katowickiego bukmachera.

 1. ZAŁÓŻ KONTO W STS – kliknij powyższy banner STS i przejdź na stronę bukmachera. Wypełnij krótki formularz i skorzystaj z naszego kody promocyjnego, dzięki któremu otrzymasz możliwość zdobycia extra bonusu powitalnego na dobry początek przygody z zakładami wzajemnymi. Sam proces utworzenia konta jest przejrzysty, prosty i trwa zaledwie 3 minuty, a do tego nasz kod – 1259PLN zostanie automatycznie umieszczony w odpowiednim polu formularza.
 2. WPISZ KOD – 1259PLN – jeśli jednak rejestrujesz swoje konto bezpośrednio ze strony legalnego bukmachera, musisz pamiętać o wpisaniu proponowanego przez nas kodu. Tylko dzięki niemu otrzymasz możliwość zdobycia podwyższonego bonusu powitalnego. Standardowa oferta bukmachera jest trochę niższa od tej przedstawionej na naszej stronie. STS kody to idealna opcja dla graczy chcących uzyskać jeszcze więcej!
 3. ODBIERZ BONUS POWITALNY – jeśli proces rejestracyjny dobiegł końca, weryfikacja zakończyła się sukcesem i otrzymałeś dostęp do swojego konta bukmacherskiego, wszystko wskazuje na to, że pozostaje Ci odebrać swój bonus powitalny do gry. Bonus 100% od depozytu, zakład bez ryzyka, darmowy zakład, a także inne promocje STS są na wyciągnięcie ręki. W kolejnym akapicie opiszemy, jak wykorzystać uzyskane bonusy. Jak widzisz STS kody promocyjne mają znaczenie 🙂
STS kody promocyjne - gdzie wpisać?

STS kody promocyjne – 1259 PLN na start

Zacznijmy od tego, że w ramach uzyskania bonusu powitalnego, otrzymujesz trzy promocje do gry. Pierwszą z nich jest darmowy zakład bukmacherski, drugim zakład bez ryzyka, dzięki któremu nie nadwyrężysz swojego portfela, a trzecim jest 100% bonusu od depozytu, czyli wpłacasz na konto, ile chcesz, a STS dodaje Ci równowartość tej sumy. Zainteresowany? W takim razie dowiedz się, jak wykorzystać otrzymane bonusy. STS kody rejestracyjne czekają!

STS kody promocyjne – odbierz swój freebet o wartości 49 PLN

Rejestracja z naszym kodem promocyjnym upoważnia każdego gracza do odebrania darmowego zakładu na obstawianie wydarzeń z oferty STS. Pierwszy zakład za free? Oczywiście, Ty obstawiasz, a bukmacher ponosi koszt wytypowanego zdarzenia. Jako jeden z najdłużej działających partnerów STS, staramy się przygotowywać dla swoich czytelników atrakcyjne bonusy do gry. Dzięki naszemu kodowi zgarniacie dodatkowe 29 PLN na pierwszy zakład u tego bukmachera.

Pamiętaj, że oferta jest dostępna wyłącznie po użyciu kodu promocyjnego – 1259PLN!

Warunki użycia darmowego zakładu w STS

 • Freebet dostępny jest wyłącznie po zakończeniu procesu rejestracyjnego oraz pozytywnej weryfikacji konta bukmacherskiego.
 • Na obrót bonusem mamy 120 dni.
 • Otrzymany freebet można postawić na raty, niewymagane jest wykorzystanie bonusu w jednym kuponie.
 • Użycie bonusu obowiązuje podczas postawienia kuponu na każde wydarzenie dostępne w ofercie bukmachera STS (z wyjątkiem ofert na MaxiKombi i Hit Dnia).
 • Podczas zagrania freebetem konieczny jest 3-ktotny obrót bonusem.
 • Kupon bukmacherski musi zostać postawiony po kursie minimalnym wynoszącym 1.91. Nieważne, czy kurs dotyczy pojedynczego zakładu, czy całego kuponu.

Darmowy zakład w STS – za udział w Typomanii

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o zabawie, jaką jest Typomania to w tej chwili przybliżymy Wam nieco jej temat. Typomania to innowacyjny sposób na obstawianie zakładów bukmacherskich, nowy poziom rozrywki umożliwia każdemu graczowi posiadającemu konto na stronie Typomanii zdobywanie atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Kasa wraca! Zakład bez ryzyka w STS – 30 PLN

Drugi z kolei bonus powitalny od STS stanowi zakład bez ryzyka o wartości 30 zł. Na czym polega ta promocja? Na obstawieniu kuponu z gwarancją zwrotu stawki w przypadku przegranej. Stawiamy zakład, a jeśli typ okaże się nietrafiony, bukmacher oddaje nam gotówkę z powrotem na konto.

Nie zapominajmy, że otrzymanie zakładu bez ryzyka jest bezpośrednio związane z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego. To samo tyczy się pozostałych bonusów powitalnych, dlatego zachęcamy do zaglądania na naszą stronę i kopiowania darmowych kodów rejestracyjnych.

sts kody promocyjne bonus

Warunki obrotu zakładem bez ryzyka w STS

 • Aby wykorzystać zakład bez ryzyka konieczna jest wpłata pierwszego depozytu w wysokości 20 zł.
 • Postaw zakład za minimalną kwotę 20 zł (typ kuponu SOLO lub AKO).
 • Zakładem bez ryzyka w STS należy obrócić tylko raz.
 • Obstawiając kupon z zakładem bez ryzyka, nie musisz przejmować się kursem minimalnym. W ramach tej promocji wystarczy, że postawisz kupon o jakimkolwiek kursie. W przypadku wygranej zgarniasz całą pulę, z kolei przy przegranej STS zwraca Ci stawkę postawionego kuponu.

Bonus 100% od depozytu – odbierz nawet 1200 PLN

A może by tak jeszcze jeden bonus powitalny do gry? Oczywiście, że tak. STS ma dla Was jeszcze jedną niespodziankę – dodatkowe 1200 zł. Wystarczy dokonać depozytu na swoim koncie bukmacherskim, żeby cieszyć się podwojoną stawką. Niezwykłym ułatwieniem jest fakt, że obrotem objęta jest wyłącznie kwota otrzymana przez bukmachera. Środki przelane na konto w STS pozostają na koncie depozytowym i czekają na postawienie ich w ramach innych promocji.

sts kody promocyjne bonus od depozytu

Warunki bonusu 100% do 1200 PLN

 • Na wykorzystanie otrzymanego bonusu powiadamy 120 dni.
 • Minimalny kurs bukmacherski wynosi 1.91.
 • Aby skorzystać z promocji należy trzykrotnie obrócić kwotą bonusu.
 • Kupon możemy postawić na każde wydarzenie zawarte w ofercie STS z wyjątkiem Hitu Dnia i MaxiKombi.

Mamy nadzieję, że proponowany bonus powitalny spełni Wasze oczekiwania i umili obstawianie zakładów bukmacherskich. Odwiedźcie również naszą grupę typerską, na której codziennie dostarczamy gotowe kupony do gry. Jeśli chcesz, zagraj z nami!

Autor zdjęcia: Sinart Creative / www.shutterstock.com