STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS – najwżyszy freebet 30 zł

STS freebet na start do dla Ciebie 30 zł za darmo – tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIESzukasz darmowych środków pieniężnych na postawienie swojego pierwszego zakładu bukmacherskiego?! Jesteśmy przekonani, że polubisz nasz bonus w STS. Zespół Zagranie.com wraz z legalnym bukmacherem STS przygotował najwyższy bonus na polskim rynku! Do zgarnięcia UWAGA, UWAGA…aż 1504 PLN, w tym 30 PLN w darmowych środkach, w sam raz na rozpoczęcie przygody z typowaniem zakładów bukmacherskich. Tylko na naszej stronie i wyłącznie z STS kod promocyjny, freebet 30 PLN do zgarnięcia bez żadnego wkładu! Zastanawiasz się co zrobić, aby ją otrzymać? Wszystkiego dowiesz się po przeczytaniu poniższego artykułu.

STS i kod promocyjny na freebet – 30 PLN, czyli zakładzik za free!

STS freebet 2021 – Pakiet 1504 zł ✔️
Kod promocyjny STS ZAGRANIE
Bonus bez depozytu 30 zł
Bonus od depozytu 100% do 1200 zł
Zakład bez ryzyka 234 zł
Bonus na BetGames 20 zł
Bonus na wirtuale 20 zł
+ Bonus na esporty 25 zł
+ Bonus “Zaproś kumpla” 50 zł
Ostatnia aktualizacja 04.10.2021

Darmowy zakład na obstawianie wydarzeń z oferty STS? Dlaczego nie! Wystarczy, że zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym, a pierwszy zakład postawisz zupełnie za darmo. To bardzo dobra oferta. Jesteśmy jednym z najdłużej działających partnerów STS i właśnie dlatego zdobywamy dla Ciebie najlepsze bonusy. Nasz kod promocyjny zapewnia otrzymanie darmowych 30 PLN na Twoje pierwsze typy bukmachera.

Dostępne tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Interesują Cię warunki bonusu? Już wyjaśniamy.

 • Darmowy zakład dostępny jest po pozytywnej weryfikacji konta bukmacherskiego.
 • Nie musisz wykorzystywać od razu całej kwoty. Otrzymany freebet możesz rozłożyć sobie na kilka zakładów.
 • Możesz skorzystać z każdego wydarzenia dostępnego w ofercie STS (z wyjątkiem Hitu Dnia oraz MaxiKombi).
 • Konieczny jest 3-krotny obrót bonusem (kwota, jaką należy obrócić, wynosi łącznie 90 zł).
 • Minimalny kurs postawionych zakładów musi wynosić 1.91 (kurs może dotyczyć pojedynczego zakładu lub całego kuponu, który obstawisz z bonusowych pieniędzy).

Specjalny freebet dla czytelników Zagranie.com

Wspomniałam już o tym, że nasz kod promocyjny pozwala na freebet u bukmachera w wysokości 30 PLN. Jednak to nie jedyny profit, który daje STS. Warto przyjrzeć się kolejnym promocjom, które można otrzymać będąc nowym graczem.

Pozwólcie, że przedstawimy kilka ciekawych faktów o bonusie bukmacherskim w STS i wysokim freebecie przeznaczonym wyłącznie dla czytelników naszego portalu sportowego. Jeśli jesteś początkującym, ale znającym się na sporcie miłośnikiem zakładów bukmacherskich – ta oferta jest dla Ciebie idealna! Co mamy do zaoferowania? Zobacz sam!

 • Bonus 100% do 1200 zł
 • Zakład bez ryzyka do 234 zł
 • Freebet w wysokości 30 zł
 • +promocje tymczasowe o wartości 40 zł

Sumując wszystkie kwoty, wychodzi na to, że mamy dla Was najwyższy bonus w STS! Wyższy od samego bukmachera 🙂

Graczu, darmowa kasa czeka – wystarczy kliknąć STS KOD PROMOCYJNY FREEBET.

sts bonus grafika

Szybka rejestracja i zdobycie bonusu o wartości 1504 PLN

Pierwszy krok do uzyskania dodatkowej kasy na darmowe obstawianie to rejestracja konta na stronie STS. Możecie dokonać tego za pośrednictwem naszego portalu.

Zostaniesz automatycznie przekierowany na podstronę STS, na której konieczne jest wpisanie paru podstawowych informacji o sobie. Proces rejestracyjny nie zajmie Ci dłużej niż 2 minuty, a dzięki tej czynności będziesz mógł bądź mogła, postawić zakład na interesujące Cię wydarzenie sportowe.

Pamiętaj, że oferta legalnego bukmachera STS pęka w szwach i to dosłownie! Oprócz postawienia typu na wybrane wydarzenie sportowe, możliwe jest również postawienie kuponu w kategorii polityka, rozrywka oraz wydarzeń społecznych. Co Wy na to? Ponadto STS kod promocyjny i uzyskany dzięki temu freebet działa na wszystkie wydarzenia zawarte w ofercie operatora.

STS zakład bez ryzyka 234 PLN, jeśli przegrasz, kasa wraca!

Zgadza się moi drodzy, to kolejny ekstra bonus od STS. Freebet to za mało, od nas otrzymacie również cashback o wartości 234 zł. Na czym polega ta promocja i jakie są opinie? Stawiasz kupon, a jeśli okaże się przegrany, bukmacher zwraca Ci stawkę zakładu bez ryzyka.

Oczywiście otrzymanie tego bonusu związane jest z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego. Bez niego niemożliwe będzie zdobycie wszystkich przygotowanych promocji dla nowych graczy. Dlatego zachęcamy do skorzystania z rejestracji za pośrednictwem naszej strony.

Przedstawmy warunki obrotu zakładem bez ryzyka w STS.

 • Zarejestruj się i podaj nasz kod promocyjny.
 • Konieczne jest wpłacenie pierwszego depozytu, o wartości minimalnej 20 zł.
 • Postaw pierwszy dowolny zakład – SOLO lub AKO za minimalną kwotę 20 zł.
 • Obrót zakładem bez ryzyka należy, dokonać wyłącznie JEDEN RAZ.
 • W przypadku wykorzystania tego bonusu nie musisz zawracać sobie głowy minimalnym kursem bukmacherskim. Obstawiasz jakikolwiek – jeśli zakład okaże się wygrany, zgarniasz kasę. Jeśli przegrasz, otrzymujesz zwrot. Bajecznie proste prawda?

Bonus powitalny 100% do 1200 PLN, wpłacasz 1200 zł i zgarniasz kolejne tyle!

To już trzeci z kolei bonus na start od zakładów bukmacherskich STS dzięki kodowi promocyjnemu ZAGRANIE. Bez względu na to, czy zdecydujesz się wykorzystać freebet i zakład bez ryzyka, przysługuje Ci wykorzystanie 100% bonusu od depozytu. Pamiętaj, aby podczas wypełniania formularza rejestracyjnego zaznaczyć komunikat „Chcę otrzymać swój bonus startowy!” i uzyskać możliwość otrzymania dodatkowych środków pieniężnych.

Mamy kolejną dobrą wiadomość, 100% bonus od depozytu wyróżnia zasada, że warunkiem obrotu objęta jest wyłącznie kwota bonusu. Depozyt jest osobną kwotą do wykorzystania, co zdecydowanie ułatwia sprawę. Szczegóły obrotu bonusem w STS doczytasz w innym naszym artykule.

Warunki obrotu bonusem są wręcz banalne.

 • Zasady promocji obejmują trzykrotny obrót bonusem.
 • Na wykorzystanie bonusu masz aż 120 dni.
 • Wykorzystanie bonusu jest możliwe podczas obstawiania wszystkich wydarzeń z oferty bukmachera, z wyjątkiem Hitu Dnia oraz MaxiKombi.
 • Kurs bukmacherski, jaki konieczny jest do użycia bonusu, wynosi minimum 1.91.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł rozjaśnił Wam wszelkie zasady korzystania z pakietu promocyjnego na start. Załóż konto w STS z kodem promocyjnym VIP i ciesz się freebetami.

FAQ

💪 Jak zgarnąć freebet w STS?

Aby móc otrzymać freebt w STS o wartości 30 PLN należy założyć konto z kodem promocyjnym od Zagranie. Ten znajdziesz na naszej stronie w dziale poświęconym bukmacherowi.

🎁 Czy są dostępne jakieś inne bonusy w STS?

W STS można zgarnąć cały pakiet startowy, w ramach którego są bonus od depozytu, zakład bez ryzyka i freebet. Łącznie jest to aż 1460 PLN bonusu!

🍀 Na co wykorzystać freebet w STS?

Freebet w STS można wykorzystać m.in. na zakłady sportowe i esportowe. Jeżeli nie wiesz co grać, to na Zagranie znajdziesz typy na najpopularniejsze spotkania.

Comments are closed.