STS jak zamienić bonus na depozyt

STS bonus jak wypłacić pieniądze okładka

Jesteś graczem STS i masz na koncie bonusowym pieniądze? Zastanawiasz się, co zrobić, by przenieść bonus na saldo depozytowe? W tym artykule wyjaśniamy: jak obrócić bonus w STS, by zamienić bonus na depozyt i móc wypłacić środki finansowe. Zapraszamy!

STS z naszym kodem promocyjnym daje aż trzy bonusy powitalne:

  • 30 PLN freebet
  • 230 PLN zakład bez ryzyka
  • 100% do 1200 PLN bonus od depozytu

Dwa z trzech bonusów STS podlegają obrotowi i do czasu zrealizowania pełnego obrotu środki będą znajdować się na saldzie bonusowym. Mówimy tu o bonusie freebet i bonusie 100% od wpłaty. Jak przenieść środki na saldo depozytowe? O tym piszemy w dalszej części artykułu.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak zamienić bonus na depozyt? Bonus STS freebet 30 PLN

Jeśli użyjesz nasz kod promocyjny: ZAGRANIE – to po pierwszym logowaniu twoje konto bonusowe zostanie doładowane darmowym bonusem 30 PLN. Jak wykorzystać te środki, by znalazły się na saldzie depozytowym i były możliwe do wypłaty?

Obrót freebetu w STS

Bonus freebet STS można zamienić na depozyt wykonując określone czynności. Jakie? Najpierw trzeba zagrać w całości za kwotę bonusu typując dowolny zakład – wyłączając ofertę Maxikombi i Hit dnia. Co dalej? Jeśli wygrałeś, to dodatkowo, żeby przenieść bonusowe środki na konto depozytowe – musisz spełnić warunek obrotu. Jaki? Zagrać za trzykrotność bonusu w wygranych kuponach z kursem minimalnym 1.91. Po zrobieniu 100% obrotu bonus zostanie zamieniony na depozyt i będziesz mógł wypłacić pieniądze.

Obracając darmowy zakład w STS pamiętaj, aby nie korzystać z funkcji cash out, bo to dyskwalifikuje z oferty. Czas na obrót freebetu to 120 dni.

Zamiana bonusu na depozyt w STS – bonus powitalny 100% do 1200 PLN

Warunki obrotu dotyczą przede wszystkim bonusów powitalnych od pierwszej wpłaty. To standard u bukmacherów, że przyznany bonus trzeba obrócić przed zamianą na depozyt. STS nie jest w tym przypadku wyjątkiem, bo podobnie sytuacja wygląda w Fortunie, Betfanie, Totolotku czy Superbet.

W STS na start od pierwszej wpłaty otrzymujesz 100% do 1200 PLN. Bukmacher po zaksięgowaniu twojego depozytu dodatkowo na saldo bonusowe przyzna bonus wynoszący tyle samo, co pierwsza wpłata. A więc na koncie bonusowym pojawi się 1200 PLN, jeśli wpłacisz 1200 złotych. Co zrobić, by bonus trafił na konto depozytowe i można go było wypłacić?

STS bonus od depozytu jak wypłacić

Zasady bonusu STS mówią, że kwota otrzymana od bukmachera podlega obrotowi x3 przy wykorzystaniu wygranych zakładów z kursami minimalnymi 1.91. A więc bonus trzeba obrócić trzykrotnie. Jeśli otrzymasz maksymalnie 1200 PLN, to suma stawek spełniająca ten warunek wynosi 3600 PLN. Dodatkowo trzeba pamiętać, że chodzi tylko o wygrane kupony.

STS ułatwia obrót, bo można śledzić jego postęp w zakładce “moje konto”. W razie wątpliwości, co do wartości obrotu zawsze można zapytać o postęp bonusu w dziale obsługi klienta np. poprzez czat “na żywo”.

Robiąc obrót bonusem 100% od wpłaty warto mieć na uwadze, że do obrotu nie będą zaliczał się zakłady z oferty Hit dnia oraz Maxikombi. Spełniając warunki obrotu nie można również korzystać z narzędzia cash out.

STS daje 120 dni na obrót, czyli zamianę bonusu w depozyt. Po wypełnieniu obrotu pieniądze automatycznie zostaną przelane z konta bonusowego na saldo depozytowe. A po tym – będzie można je wypłacić.

Bonus vs depozyt – na czym to polega?

Dlaczego warto wiedzieć jak zamienić bonus na depozyt? Bo konto bonusowe a depozytowe u bukmachera to dwie różne sprawy. Środki znajdujące się na saldzie bonusowym podlegają obrotowi i nie można ich wypłacić. Natomiast, jeśli posiadasz pieniądze na koncie depozytowym (jako depozyt), to możesz jej w każdej chwili wypłacić lub obstawiać na dowolnie wybrane zakłady – nie oglądając się na obrót.

Tak jest w STS, ale także u innych bukmacherów online. Twoje konto podzielone jest na depozytowe i bonusowe. Każdy przyznany bonus od STS pojawi się na koncie bonusowym, a dopiero po wykorzystaniu bonusu – pieniądze zostaną przelane na twoje saldo depozytowe. Środki z konta depozytowego możesz wypłacić na swój rachunek bankowy podany podczas weryfikacji konta w STS.

Jak obrócić bonus w STS?

STS oferuje bonusy także dla stałych graczy, a więc biorąc udział aktywnie w zakładach sportowych tego bukmachera można liczyć także na dodatkowe promocje. Jak to jednak bywa z bonusami bukmacherskimi – zazwyczaj trzeba je obrócić. Nie inaczej jest w STS.

Powyżej zaprezentowaliśmy obrót bonusów powitalnych – jak zamienić je na depozyt. A co zrobić, gdy skorzystamy z promocji dla stałych klientów? Wówczas także bonus zostanie przyznany na konto bonusowe i będzie podlegał obrotowi. Z doświadczenia wiemy, że STS stosuje warunki obrotowe w zakładach sportowych takie same, co w przypadku bonusów dla nowych typerów. A więc zazwyczaj do obrotu trzeba zagrać za trzykrotność bonusu obstawiając wygrane kupony z kursem minimalnym 1.91.

Nieco inaczej warunki obrotu wyglądają w bonusach na Betgames i sporty wirtualne – trzeba mieć to na uwadze. Dlatego zachęcamy do czytania regulaminu bonusów na stronie sts.pl, gdzie bukmacher ma obowiązek podania wszystkich zasad promocji.

Zaloguj się aby dodawać komentarze