Jakiś czas temu informowaliśmy Was o zmianach w punktach stacjonarnych STS. Bukmacher pokazuje, że nie zapomina o inwestycjach na tym polu. Jak wynika z informacji „Rzeczpospolitej” firma buduje sieć samoobsługowych terminali bukmacherskich. Zapraszamy po więcej informacji.

STS inwestuje w automaty bukmacherskie

Obecnie większość osób obstawia online, jednak ciągle jest spora rzesza klientów, która odwiedza bukmachera w punktach stacjonarnych. Jak wynika z raportów, około 25% przychodów STS w poprzednim roku to właśnie środki z placówek naziemnych.

Teraz STS zainwestował w automaty bukmacherskie, a pierwsze z nich pojawiły się już na terenie punktów stacjonarnych. Obecnie w pierwszej fazie działań pojawiło się ich około 30 w całej Polsce.

STS to lider rynku bukmacherskiego w naszym kraju. Szacuje się, że firma posiada około 45% udziałów. Inwestycje w punkty stacjonarne, a także ich rozwój mają wpłynąć na zwiększoną liczbę zakładów zawieranych w takich placówkach.

W najbliższym czasie firma planuje również rozwój kolejnych lokalów premium. Obecnie powstała pierwsza taka placówka w centrum Szczecina. Automaty bukmacherskie zagwarantują graczom dostęp do oferty, którą znajdą również online. W związku z tym klienci unikną kolejek i będą mogli spokojnie skupić się na dobraniu określonych pozycji na kuponach.

Sprawdzam ofertę: