Największy polski bukmacher w Polsce podpisał umowę sponsorską z Polską Ligi Siatkówki, na mocy której został jej głównym sponsorem! Obie strony liczą na to, że współpraca przyniesie wiele korzyści. Jakie to korzyści? Zachęcam do lektury, zapoznania się ze szczegółami i skorzystania z kodu promocyjnego: 1259PLN, dzięki któremu możecie liczyć na dodatkowe bonusy!

STS głównym sponsorem PLS

Sponsoring różnych lig oraz drużyn sportowych staje się coraz bardziej popularny. Z tego trendu korzysta również STS, który stał się głównym sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki. Jest to pierwszy taki przypadek dla tego bukmachera. Prezes STS-u Mateusz Juroszek bardzo mocno wierzy w tę współpracę: „Współpraca z Polską Ligą Siatkówki wpisuje się w plan kooperacji z najbardziej rozpoznawalnymi markami sportowymi, a taką z pewnością jest Plus Liga. Nasz kontrakt przełoży się na szereg korzyści zarówno dla STS, ligi, a przede wszystkim kibiców”.

Z kolei Paweł Zagumny, prezes PLS podkreśla, że „Umowa partnerska i sponsoringowa zwiększa stabilność i możliwości rozwoju naszej zawodowej ligi, to szczególnie dobra wiadomość w momencie, gdy rozpoczynamy dwudziesty, historyczny sezon zawodowej ligi”. Dla wszystkich interesujących się tymi rozgrywkami jest to bardzo dobra wiadomość. Taka umowa zapewnia większy prestiż tej ligi, lepszą organizację, nowych klientów, kibiców i większe zainteresowanie.

STS kod promocyjny również na siatkówkę

Podpisanie umowy jest dla ligi szansą rozwoju, a bukmacher stoi przed możliwością dotarcia do nowych graczy, którzy interesują się siatkówką i nasz Polską Plus Ligą. W tym miejscu przypominamy o tym, że przy rejestracji warto skorzystać z naszego kodu promocyjnego do STS-u: 1259PLN. Dzięki niemu możesz liczyć na:

  • 29 złotych bez konieczności wpłacania jakiejkolwiek sumy
  • Zakład bez ryzyka do 30 złotych
  • Bonus od depozytu
  • Szansa na voucher 1500 PLN
  • Pewny freebet na 20 PLN

Dzięki naszemu kodowi promocyjnemu możesz liczyć na więcej niż to co znajduje się w standardowej ofercie STS-u. Dlatego nie zwlekaj i zarejestruj się z nami już teraz! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie omawianego kodu promocyjnego kliknij tutaj -> STS kod promocyjny.