Oferta od STS „Zaproś kumpla” to specjalna promocja dla nowych i stałych graczy zakładów bukmacherskich. Jeśli czujesz się pewien w danej dyscyplinie sportowej lub branży rozrywkowej, nie czekaj i już dziś załóż swoje prywatne konto na stronie STS. Dzięki zakończonemu procesowi rejestracyjnemu, masz możliwość uzyskania darmowych środków pieniężnych na grę. Bonusy są niespodzianką od operatora na dobry początek przygody z obstawianiem. Sprawdź co STS przygotował dla Ciebie i na jakie profity możesz liczyć! Zapewniamy, że STS bonus za polecenie to nie jedyna atrakcyjna oferta tego operatora.

sts baner

50 PLN czeka na Ciebie i Twojego kumpla – sprawdź już teraz

Zacznijmy od początku. Obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest możliwe bez założenia konta. Najlepiej skorzystać z oferowanego przez nas kodu promocyjnego, dzięki któremu czeka na Ciebie dodatkowy STS bonus. Podczas rejestracji swojego prywatnego profilu w STS możesz liczyć na coś więcej niż STS bonus za polecenie. Z przygotowanym przez nas kodem rejestracyjnym otrzymujesz darmowe środki pieniężne w pakiecie powitalnym.

Wszytko co musisz zrobić to założyć swoje konto bukmacherskie z na stronie STS. Najlepiej korzystając z naszego linku KOD PROMOCYJNY STS. Wyrażenie automatycznie przekieruje Cię na stronę operatora i zagwarantuje otrzymanie atrakcyjnego bonusu na start. Jesteś ciekaw co dla Ciebie przygotowaliśmy? Zobacz sam : )

 • Bonus od depozytu – czyli dodatkowe 1200 zł na obstawianie zakładów bukmacherskich
 • Zakład bez ryzyka – dzięki, któremu otrzymujesz możliwość zagrania zakładu o wartości 30 zł, z pewnością zwrotu gotówki w przypadku przegranej.
 • Freebet w STS – czyli to co gracze lubią najbardziej, darmowy zakład na dobry początek gry. Freebet o wartości 29 zł, kwota wydawana jest po czynności założenia konta bukmacherskiego. Tutaj dowiesz się jak uzyskać nawet 49 PLN freebetu w STS.

STS bonus, jak go zdobyć? (KROK PO KROKU)

 1. Najważniejszym krokiem jest rejestracja w STS. Ta czynność jest standardową procedurą u każdego legalnego bukmachera.
 2. Druga czynnością jest użycie naszego kodu promocyjnego 1259 PLN, tylko w ten sposób nasi czytelnicy są w stanie otrzymać bonus w STS. Do tego wyższy od innych klientów bukmachera.
 3. Samego założenia konta nie należy się obawiać. Rejestracja jest standardowym wymogiem, jaki występuje na każdej stronie legalnych bukmacherów. Proces nie trwa długo, bo zaledwie około 5 minut, a podanie w formularzu kilku podstawowych danych umożliwi weryfikację wieku użytkownika, a w następstwie dbanie o transakcje zarejestrowanego gracza.
 4. Po wypełnieniu wszystkich pól formularza, czas na weryfikację gracza. Po pozytywnej weryfikacji założonego konta, przesłana zostanie wiadomość e-mail wraz z linkiem aktywacyjnym. Do gracza należy naciśnięcie w link i tyle. Konto zostało założone, weryfikacja zakończyła się pozytywnie i od teraz można oficjalnie rozpocząć grę!
rejestracja w sts

Pamiętaj, aby podczas procesu rejestracji zaznaczyć pole „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Bez wykonania tej czynności, bukmacher nie będzie w stanie wypłacić graczowi dodatkowych środków pieniężnych.

STS bonus za polecenie znajomemu

Bonus na start to jedna sprawa. Wiadomo, że propozycje STS nie zakończą się na jednej ofercie promocyjnej. Zakłady i oferty specjalne tego bukmachera są jednymi z najbardziej cenionych przez graczy. U niektórych bukmacherów można zdobywać punkty lojalnościowe, w przypadku STS jest inaczej. Operator nie zapomina o swoich lojalnych graczach, którzy regularnie odwiedzają jego stronę. Oferty promocyjne często się zmieniają, ponieważ są dostosowywane do bieżących wydarzeń i przede wszystkim oczekiwań użytkowników. Na naszym portalu stale informujemy o promocjach zakładów bukmacherskich online.

Jedną z topowych ofert specjalnych przygotowanych przez bukmachera jest STS bonus za polecenie, czyli „Zaproś kumpla”. Zasady są banalnie proste – wspominasz koledze bądź koleżance o STS, oni zakładają konta, wpłacają depozyt, stawia swój pierwszy zakład, a w efekcie oboje otrzymujecie dodatkowe środki pieniężne na typowanie. Brzmi dobrze?

oferta promocyjna zaproś kumpla

Jak zaprosić kumpla do rejestracji konta w STS i zyskać darmowy zakład?

Pozwól, że przedstawimy to w trzech krokach. Znacznie łatwiej będzie Ci uzyskać dodatkowe środki pieniężne dla Ciebie Twojego kumpla.

 1. Pierwsza czynność to wygenerowanie linku – brzmi na trudne, jednak nie ma się czego obawiać. Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto bukmacherskie, wejść w zakładkę „Moje konto”, a w sekcji „Zaproś kumpla” wygenerować link polecający rejestrację dla swojego znajomego.
 2. Drugą czynnością jest udostępnienie linku kumplowi – czyli wysłanie linku do swojego znajomego. To ważne, aby osoba zakładająca konto koniecznie skorzystała z otrzymanego zaproszenia. W przeciwnym razie niemożliwe będzie wypłacenie bonusów.
 3. Ostatni krok to spełnienie warunków promocji i odebranie po 50 zł dla każdego z Was – jeśli Twój kolega bądź koleżanka wpłaci depozyt co najmniej w wysokości 50 zł, a także zagra za minimum 150 zł, oboje otrzymacie po 50 zł bonusu. Pamiętajcie, że co najmniej jedno wydarzenie musi zostać obstawione po kursie nie mniejszym niż 1,5.
zasady promocji sts

Kilka ważnych faktów uzyskania bonusu

 • Rejestracja konta bukmacherskiego w STS nie może odbyć się za pomocą telefonu komórkowego, Procesu rejestracyjnego z linku można dokonać wyłącznie z komputera.
 • Po wykonaniu wszelkich warunków promocyjnych, bonusy zostaną wypłacone w ciągu 24 godzin. Otrzymasz maila z potwierdzeniem otrzymania freebetu.
 • Sprawdzenie wykonania warunków promocyjnych swojego znajomego możesz obserwować po zalogowaniu się na swoje konto i wejściu w zakładkę „Moje konto”. Następnie przechodząc do sekcji „Zaproś kumpla”, Przy zaproszonych przez Ciebie adresach mailowych widoczny będzie status spełnienia warunków promocyjnych.
 • Po przyznaniu dodatkowych środków pieniężnych, konieczne jest zalogowanie na stronie www.sts.pl i odwiedzenie zakładki „Moje konto”. W lewej kolumnie widoczne będzie miejsce wpisania kodu promocyjnego, który wysłany zostanie na adres e-mail.
 • W przypadku otrzymania dodatkowego bonusu za zaproszenie kumpla, niemożliwe jest bezpośrednie wypłacenie otrzymanej kwoty. Należy ją obrócić trzy razy, po otrzymaniu kwoty 50 zł, konieczny jest obrót na koncie bonusowym za stawkę 150 zł. Do obrotu zaliczają się kupony z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po uzyskaniu przez gracza wyżej opisanych warunków środki pieniężne przelane zostaną na konto depozytowe, z którego możliwe będzie ich wypłacenie lub przeznaczenie na dalszą grę.
 • W przypadku chęci obstawiania środkami z konta bonusowego, po zalogowaniu się na stronę operatora STS, należy kliknąć w zakładkę „Bonus”. Znajdującą się na górnym pasku strony internetowej. Zaznaczamy chęć użycia bonusu, zakreślając ikonkę tak, aby pojawił się zielony kolor. Po wykonaniu tej czynności możemy wnieść zakład, który pobrany zostanie z oferowanych środków pieniężnych, przekazanych przez legalnego bukmachera.

Już teraz poznaj szczegóły oferty STS bonus za polecenie i zyskaj jeszcze więcej! Pamiętaj, że nasz kod promocyjny upoważnia czytelników portalu Zagranie.com do zdobycie wyższego bonusu na start i możliwości skorzystania z dodatkowych profitów. Życzymy powodzenia.