Fortuna oferuje strefę typera, a więc forum bukmacherskie przeznaczone dla wszystkich użytkowników tego bukmachera. Do strefy typera może dołączyć za pośrednictwem rejestracji w Fortunie. Co dzięki temu zyskasz? Kontakt z pozostałymi typerami, a także podgląd do ich kuponów. W strefie typera możesz wymieniać się typami, a także uzyskiwać porady odnośnie danego zakładu lub meczu.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Strefa Typera

Strefa typera może zastępować klasyczne forum bukmacherskie. W przeszłości tego rodzaju fora były bardzo popularne, bo służyły w pozyskiwaniu codziennych typów, a także informacji o bukmacherach. Dziś forum zostało zastąpione strefą typera, która działa za pośrednictwem bukmachera Fortuna. Co więcej, masz też dostęp do grup typerskich na FB sygnowanych marką Zagranie.com. Tam również znajdziesz szerokie grono użytkowników, z którymi podyskutujesz o zakładach bukmacherskich.

W Fortunie strefa typera przypomina czat, gdzie każdy zalogowany użytkownik może wypowiedzieć się na podany temat. To miejsce, w którym możesz prosić o radę, a także komentarz odnośnie proponowanych przez siebie typów. Na forum dysponują pewne zasady, a więc m.in. to, że nie można promować innych bukmacherów. Co jeszcze? Oczywiście obowiązuje kultura słowa – wulgarne posty są usuwane przed moderatora strefy typera.

Co to jest Fortuna strefa typera?

W zakładach Fortuny strefa typera działa 24 godziny na dobę. Tak jak bukmacher przyjmuje zakłady przez całą dobę, tak i możesz uczestniczyć w strefie typera non stop. Jeśli obstawiasz mecz na żywo, to dzięki strefie typera możesz wymienić się uwagami z pozostałymi graczami. W podobny sposób możesz postępować w przypadku zakładów przedmeczowych. Strefa typera to nic innego, jak forum, na którym piszą ze sobą wszyscy klienci Fortuny. Oczywiście ci, którzy chcą brać udział w strefie typera. Nie każdy w końcu chce się dzielić swoimi kuponami lub typami.

Strefa typera to system podobny do forum internetowego. Masz problem? W takiej sytuacji możesz zadać pytanie na strefie typera, a być może, któryś z internautów posłuży dobrą radę. Chcesz poznać kupony pozostałych użytkowników? W specjalnym dziale “posty z kuponami” masz podgląd na upublicznione zakłady. Właśnie w ten sposób działa strefa typera – na podobne rozwiązanie zdecydował się też bukmacher Superbet. Jeśli chodzi o tego operatora to mowa o Super Social.

Strefa typera

Jak dołączyć do Strefy Typera?

Generalnie, aby dołączyć do grona klientów Fortuny warto wykorzystać przy rejestracji nasz kod promocyjny. Podgląd do strefy typera jest ogólny, co oznacza, że nawet niezalogowany gracz może zobaczyć, co piszą użytkownicy na forum. Jeśli jednak chcesz aktywnie w nim uczestniczyć, a więc prowadzić konwersacje, to wtedy musisz zostać graczem Fortuny. W tym celu trzeba przejść przez rejestrację konta u tego bukmachera.

Strefa typera w Fortunie jest darmowa. Możesz podglądać posty użytkowników, ale zadanie pytania wymaga rejestracji. Tak też jest w przypadku chęci obstawiania zakładów Fortuny. Aby grać online musisz zarejestrować się w serwisie efortuna.pl lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Jak to zrobić?

Załóż konto w Fortunie i sprawdź Strefę Typera!

Rejestracja konta w Fortunie pozwoli na pełne zaangażowanie w strefę typera. Co to oznacza? Będziesz mógł publikować posty, a także kupony ze swoimi przewidywaniami. To główne atuty dołączenia do strefy typera.
Co więcej, po rejestracji konta na efortuna.pl będziesz mógł odebrać bonusy powitalne. Fortuna nowym użytkownikom oferuje:

 • zakład bez ryzyka 600 zł,
 • freebet 30 zł,
 • bonus 50% do 200 zł.

Jak zarejestrować konto? Dołączenie do strefy typera polega na klasycznej rejestracji w zakładach Fortuny. W tym celu wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w serwisie tego bukmachera. W trakcie rejestracji powinieneś podać następujące dane:

 • imię,
 • nazwisko,
 • PESEL,
 • login,
 • hasło,
 • adres e-mail,
 • numer telefonu,
 • kod promocyjny.

W ten sposób utworzysz konto tymczasowe, dzięki któremu uzyskasz dostęp do strefy typera. Pamiętaj tylko o tym, że w ciągu 28 dni musisz je zweryfikować. Możesz tego dokonać klasycznie – wysyłając skany dokumentów tożsamości lub metodą mojeID.

Jak działa Strefa Typera Fortuna?

Strefa typera dostępna jest na stronie efortuna.pl i w aplikacji mobilnej. Jeśli częściej obstawiasz przez telefon, to możesz pobrać Fortunę mobile na iOS/Android. Aplikacja jest darmowa, a za jej pośrednictwem uzyskasz dostęp do pełnej oferty, w tym strefy typera.

Jak wygląda strefa typera? W Fortunie jest ona podzielona na główne działy:

 • Forum,
 • Posty z kuponami,
 • Najpopularniejsze posty.

Aby konwersacje aktualizowały się na twoim ekranie możesz zaznaczyć auto odświeżanie. Wówczas będziesz na bieżąco z publikowanymi postami.

Na czym polegają poszczególne działy strefy typera? W przypadku pierwszej sekcji, to na forum masz dostęp do wszystkich zapytań i odpowiedzi, jakie składają użytkownicy. Jeśli chodzi o posty z kuponami, to tam znajdziesz zrzuty kuponów, które zdecydowali się upublicznić niektórzy klienci tego bukmachera. Ty również możesz to zrobić, ale tylko wtedy, gdy zarejestrujesz konto w Fortunie. Znajdują się tam rozliczone kupony, a także te, które oczekują na mecze. W ten sposób możesz wykorzystać je jako inspiracje do swoich typów na mecze. Na przedstawionym kuponie znajdują się wszystkie informacje:

 • mecze,
 • kursy,
 • kurs całkowity,
 • stawka zakładu.

Ostatnim działem w strefie typera jest sekcja z najpopularniejszymi postami. Tam możesz zapoznać się z tematami, które wywołały największą dyskusje wśród użytkowników Fortuny.

Wady i zalety Strefy Typera

Dyskusje wzbogacają, bo dzięki nim możemy poznać inny punkt widzenia. To może dotyczyć nie tylko nauki, ale też zakładów bukmacherskich. Dlatego naszym zdaniem strefa typera ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Tak naprawdę głównym atutem korzystania z forum jest możliwość wymiany poglądów, a także szansy na otrzymanie pomocy. W strefie typera znajdują się doświadczeni gracze, którzy wiele widzieli w zakładach. Jeśli masz kłopot z weryfikacją lub znalezieniem kursu, to rozwiązanie możesz znaleźć właśnie na forum Fortuny.

To darmowe źródło informacji, a także miejsce, w którym możesz poznać typy od pozostałych graczy. Co więcej, wymieniając się informacjami w strefie typera możecie trafić na ciekawe wiadomości ze świata sportu. A to zwykle przekłada się na ocenę sytuacji w obstawianym meczu. Generalnie istota forum polega na tym, aby dzielić się z pozostałymi graczami swoją wiedzą, typami i informacjami. Wówczas tworzy się aktywna społeczność użytkowników.

Zalety:

✅ Dostęp do darmowych kuponów
✅ Miejsce uzyskania pomocy
✅ Wymiana informacji odnośnie meczów/wydarzeń sportowych

Czy strefa typera ma wady? Wydaje się, że jedynym problemem jest to, że nie można robić odniesień do innych bukmacherów. To narzędzie stworzone przez Fortunę, dlatego nie można za pośrednictwem forum polecać kursów od STS, zakładów od BETFAN czy promocji od Superbet. Trzeba wiedzieć o tym, że wszystko w strefie typera kręci się wokół oferty Fortuny.

Wady:

❌ Brak możliwości dyskusji o pozostałych bukmacherach

Fora bukmacherskie, czyli rozmowy z innymi typerami

Strefa typera zastępuje forum, podobnie jak nasza grupa na Facebooku. To znak czasów, że media społecznościowe zastępują klasyczne fora. Tego rodzaju rozwiązanie, co Fortuna wdrożył też Superbet za sprawą Super Social. To także miejsce do wewnętrznej dyskusji wśród klientów tego bukmachera. W STS i forBET z kolei działają live czaty, gdzie typerzy również mogą wymieniać się swoimi podglądami. Widać, że bukmacherzy chcą aktywizować swoich graczy również na tym polu.

W Fortunie strefa typera działa od dłuższego czasu, a po liczbie postów widać, że codziennie za jej sprawą można dowiedzieć się czegoś nowego.

FAQ

Jak dołączyć do strefy typera?

Jeśli chcesz publikować posty w strefie typera, to powinieneś zarejestrować się w Fortunie.

Co znajdziesz w strefie typera Fortuny?

Na forum pojawiają się posty związane z meczami i gotowe kupony.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze