Strasbourg – Nice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.04.2024

Badredine Bouanani, Habib Diallo

Gdzie oglądać mecz Strasbourg – Nice? W niedzielę odbędzie się starcie Ligue 1 pomiędzy Strasbourgiem a Niceą. Chcesz obejrzeć ten mecz w TV lub internecie? Przeczytaj poniższy teskt i sprawdź, gdzie oglądać stream online oraz transmisję TV tego pojedynku.

Strasbourg – Nice, transmisja na żywo w TV

Ligowy mecz Strasbourga z Niceą odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia 2024 o 15:00. Zdaniem bukmacherów należy oczekiwać tutaj bardzo wyrównanego widowiska, ponieważ oba zespoły w ostatnim czasie grają kratkę i nie wiadomo, w jakiej formie wyjdą na to spotkanie. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, jego transmisję znajdziesz w Eleven Sports 2. Zobacz również, jak oglądać mecze live za darmo.

Strasbourg – Nice: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz obejrzeć też w Superbet TV. U tego bukmachera gracze mają możliwość korzystania z darmowej oferty streamów w apce mobilnej. Co trzeba zrobić, by oglądać mecze w Superbet? Sprawdź:

  1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj swoje dane
  3. Przejdź do zakładów live i wybierz dostępny mecz
  4. Oglądaj za darmo na ekranie swojego smartfonu lub tabletu
Transmisje Superbet baner

Gdzie oglądać Strasbourg – Nice?

Strasbourg – Nice możesz obejrzeć w Superbet. Operator ten posiada bogatą ofertę streamów online za darmo, która oprócz Ligue 1 obejmuje jak choćby Serie A, La Ligę czy Bundesligę. Jeśli nie masz jeszcze tam konta, załóż je z naszym kodem i przy okazji skorzystaj z tygodnia bez ryzyka. Graj przez siedem dni i odbierz zwrot pieniędzy ze wszystkich przegranych kuponów. Zwrot ma formę darmowego zakładu, a jego maksymalna kwota to 3500 PLN. Życzę powodzenia i miłego oglądania.

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze