Gdzie oglądać mecz Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W środę będziemy świadkami zaległego spotkania pierwszej ligi, w którym Stomil zagra z GKS Jastrzębie. Będzie to starcie dwóch ekip ze strefy spadkowej, które może pośrednio decydować o utrzymaniu się w lidze.

fuksiarz, baner, polsatbox
fot. fuksiarz

Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie, gdzie oglądać

Stomil Olsztyn i GKS Jastrzębie w sezonie 2021/2022 nie radzą sobie najlepiej. Obie ekipy okupują strefę spadkową i są na odpowiednio 16 oraz 18 miejscu w tabeli. Gospodarze po 22 kolejkach mają na koncie 20 punktów, a goście zgromadzili ich zaledwie 14 – ich sytuacja jest o wiele gorsza. Stomil ma spore szanse na utrzymanie, szczególnie, jeżeli dzisiaj zdobędzie komplet punktów. Wtedy przeskoczy w tabeli 15 Zagłębie Sosnowiec, a także zbliży się na dwa oczka do Puszczy Niepołomice. Do tego jednak potrzebują ważnego zwycięstwa.

Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie w telewizji? Będzie to możliwe jedynie w Polsat Sport oraz w Polsat Box Go. Druga z tych opcji to popularna platforma streamingowa od Polsatu, która ma swoją aplikację na TV. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, więc z całą pewnością jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą obejrzeć rywalizację tych ekip.

Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Box Go, a chcesz obejrzeć transmisję online z meczu Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie, to razem z Fuksiarzem proponujemy Ci voucher o wartości aż 40 PLN na tę platformę. Dzięki temu nie będziesz musiał płacić za abonament sportowy, a będziesz mógł odpalić starcie tych ekip. To świetne rozwiązanie!

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  4. Odbierz voucher

Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie oglądać mecz Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie w TV. Warto jednak wspomnieć także, że to starcie będziesz mógł również odpalić w aplikacji na telefony od Polsat Box Go oraz w wersji przeglądarkowej, a więc możliwości masz sporo. Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany co do tego, to sprawdź opinie o Fuksiarzu i nie zwlekaj z oglądaniem transmisji online z tego starcia!

Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie, szanse na zwycięstwo

Na papierze większe szanse na zwycięstwo ma Stomil Olsztyn, ale GKS Jastrzębie na pewno nie podda się bez walki. Warto zerknąć m.in. na kursy dostępne u bukmacherów, które wyglądają w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 01:22.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie?

Transmisja z tego starcia będzie dostępna do obejrzenia w Polsat Box Go.

O której Stomil Olsztyn zagra z GKS Jastrzębie?

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze