Gdzie oglądać walkę Stifler – Bombardier? Więcej informacji o tym znajdziesz niżej, gdzie dokładnie to opisujemy. Main event Prime SHOW MMA 2 zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno warto go będzie obejrzeć. Faworytem bukmacherów jest oczywiście Parke, ale czy ten wykorzysta swoje argumenty, żeby wygrać? Odpowiedź poznamy wieczorem!

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Stifler – Bombardier, gdzie oglądać?

Już dzisiaj czeka nas druga gala Prime SHOW MMA, która zapowiada się na bardzo ciekawą. Co-main event to pojedynek Stiflera z Bombardierem, który warto obejrzeć. Obaj zawodnicy w końcu mają spore umiejętności i mogą tutaj pokazać świetne show. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Bombardier, ale czy tak będzie w rzeczywistości? Sprawdź, gdzie oglądać walkę Stifler – Bombardier!

Stifler – Bombardier, godzina walki

Starcie Stifler – Bombardier powinno zacząć się około godziny 23:00-23:30. Nie znamy jeszcze dokładnej godziny, a jeżeli ktoś chciałby zerknąć tylko na tę walkę, to powinien sprawdzać na bieżąco wyniki pozostałych, żeby jej nie przegapić. Na pewno będzie to ciekawy pojedynek, bo obaj zawodnicy mają dużo do zaoferowania w oktagonie.

Damian Zduńczyk Stifler – Serigne Ousmane Dia Bombardier, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Stifler – Bombardier w TV? Niestety trzeba pamiętać, że żadna stacja nie pokaże tego pojedynku bezpośrednio na swoim kanale. Zamiast tego możesz jednak skorzystać z platformy PPV i przerzucić obraz na telewizor poprzez HDMI z laptopa. To najlepsze, darmowe rozwiązanie, z którego warto skorzystać.

Stifler – Bombardier, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Stream z walki Stiflera z Bombardierem nie będzie dostępny za darmo do obejrzenia, ponieważ musisz wykupić PPV, żeby móc obejrzeć tę rywalizację na żywo. Jest to konieczny warunek, który należy spełnić i nie da się tego ominąć w żaden sposób.

Stream z walki Stifler – Bombardier

Jeżeli chcesz obejrzeć transmisję online z walki Stifler – Bombardier, to musisz wykupić dostęp na stronie Prime SHOW MMA. To jedyna legalna opcja i nie ma innej możliwości, aby odpalić tę rywalizację.

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie oglądać walkę Stifler - Bombardier?

Walkę Stiflera z Bombardierem możesz obejrzeć w systemie PPV Prime SHOW MMA.

O której Stifler zmierzy się z Bombardierem?

Początek walki zaplanowano mniej więcej na godzinę 23:30, ale jest to dość ruchome i zależy od poprzednich walk.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze