Stawiaj na mecz Anglia vs. Niemcy z kursem 20.00!

superbet logo zagranie

Ostatnie dwa spotkania w 1/8 Euro 2020 przed nami. W jednym z nich zawodnicy Anglii zmierzą się z Niemcami, a w drugim Szwecja z Ukrainą. Wtorek zapowiada się więc bardzo ciekawie, a u bukmacherów można znaleźć ciekawe kursy. W Superbet z kodem promocyjnym możesz zagrać kurs 20.00 na zwycięzcę!

Obstawiaj Anglia vs. Niemcy z kursem 20.00 w Superbet z kodem promocyjnym!

Za nami pięć dni zmagań w fazie pucharowej i emocji z całą pewnością nie brakowało. Kilka niespodzianek, jak np. Czesi, czy wyeliminowani obrońcy tytułu. Dzisiaj pożegnamy się jeszcze z dwoma ekipami. W jednej z par Anglia zagra z Niemcami, a w drugiej Szwedzi z Ukrainą. Synowie Albionu są delikatnymi faworytami, ale przecież Werner i spółka pokazali, że trzeba się z nimi liczyć. Obie ekipy nie pokazały dotychczas w turnieju wielkiego futbolu. Były raczej po prostu statyczne, a kilka zmian dość niezrozumiałych. Jednak teraz na pewno wyjdą niesamowicie zmotywowani, bowiem porażka oznacza odpadnięcie z rozgrywek.

W obu ekipach znajdziemy wielkie gwiazdy. Po jednej stronie Foden, Kane, czy Walker, a po drugiej Werner, Gnabry i Mueller. Oba zespoły mają więc kim straszyć z przodu, a także dobrze wyglądają w obronie. Ze względu na politykę UEFA, faworyzowani będą Anglicy, bowiem zagrają u siebie na Wembley. To trochę zmienia postrzeganie tego spotkania.

Superbet kod promocyjny —> Zobacz, w jaki sposób możesz zgarnąć pakiet powitalny u tego bukmachera!

superbet dodatkowa kasa

Jeżeli założysz konto w Superbet dzisiaj lub zrobiłeś to pomiędzy 26.06, a 29.06 to możesz wziąć udział w akcji. Należy wtedy wpłacić pierwszy depozyt o wartości minimalnej 50 PLN. Pierwszy kupon musi być postawiony na mecz Anglia – Niemcy za maksymalnie 10 PLN. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w postaci wygranej z kursem 20.00.

W przypadku Niemców otrzymasz więc wygraną oraz 177 PLN w formie bonusów, a zagranie na Anglików może dać 173 PLN. Należy wcześniej też wyrazić zgody marketingowe. Następnie masz siedem dni na obrócenie bonusem. Należy to zrobić trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym. Dopiero po tym będzie można wypłacić pieniądze. \

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Superbet kod promocyjny da Ci także takie rzeczy, jak:

  • 100% do 50 PLN od depozytu
  • 500 PLN bez ryzyka
  • 34 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze