Już dzisiaj wracamy na boiska Premier League, a dobrą okazją do wykorzystania tego wydarzenia są dedykowane promocje, które znajdziemy między innymi w ofercie Betclic! Gracze tego bukmachera mogą skorzystać z podwyższenia wygranej na kuponie nawet o 50%. Zainteresowani? Zapraszamy po więcej informacji.

Betclic opinie – dowiedz się więcej o bukmacherze 

Multi + na Premier League w Betclic

Promocja Multi+ to stała propozycja dla klientów Betclic. Pozwala graczom na powiększenie wygranych w zakładach wielokrotnych. Im więcej meczów obstawisz, tym większy wzrost wygranej otrzymasz według poniższego schematu:

betclic opinieW tym tygodniu przychodzi doskonała możliwość, aby wykorzystać ją na boiskach Premier League. Jeśli planujecie zagrać tasiemkę na start najpopularniejszej ligi świata, można solidnie podwyższyć sobie wygraną!

Wybór sześciu meczów na kuponie w promocji Multi+ pozwoli zapomnieć o podatku, który na swoje barki weźmie bukmacher Betclic.

Betclic przygotował specjalny kupon z 9 spotkaniami angielskiej ekstraklasy, bez Liverpoolu z kursem całkowitym 336.93 zł i stawką 2.00 zł. Potencjalna wygrana w Betclic to 770.37 zł. Warto zaznaczyć, że dzięki Multi+ w tym przypadku gracze dostaną 177,37 PLN, czyli aż 30% więcej! Dodatkowo, na start możecie wykorzystać cashback do 500 PLN!

Z propozycji, które najbardziej mnie przekonują są zwycięstwa Arsenalu i Evertonu w delegacjach. Tottenham i Manchester City to raczej pewniaczki, dlatego niskie kursy nie mogą dziwić. Reszta wygląda mocno ryzykownie.

betclic opinie

Nie masz konta w Betclic? Przejdź do rejestracji i weź udział w promocji!

Zakład bez ryzyka do 500 złotych!
Kod promocyjny: 500PLN