Stal Rzeszów – Termalica Nieciecza: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2024

Zawodnik Stali podający piłkę

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Termalica? Po druzgocącej porażce w stosunku 0:8 ekipa Stali postara się zrehabilitować i powrócić na odpowiednie tory przed własną publicznością. Rzeszowianie zmierzą się w sobotę z Termalicą, a ja w poniższym tekście opowiem o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo! Zainteresowanych zapraszam zatem do sprawdzenia informacji o transmisji w TV i streamach online.

Stal Rzeszów – Termalica na żywo w TV

Rywalizacja w Rzeszowie będzie jednym z trzech sobotnich spotkań w ramach 32. kolejki Fortuna 1. Ligi. Gospodarze przystąpią do rywalizacji po porażce aż 0:8 z GKS-em Katowice, natomiast goście po remisie 2:2 z Polonią Warszawa. Sam mecz jawi się jako wyrównana i potencjalnie ciekawa batalia! Rozpocznie się ona 11. maja 2024 roku o godzinie 20:00. Jeżeli chodzi o możliwości obejrzenia tej potyczki na żywo, niestety nie będzie można skorzystać z transmisji w TV – telewizja Polsat akurat tego meczu nie pokaże na żadnym programie. Pozostaje zatem zajrzeć do Internetu. A jak wyglądają kursy bukmacherskie na omawiane spotkanie?

Stal Rzeszów – Termalica, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przechodzę do tematu streamów online, ponieważ to właśnie w takiej formie będziemy mogli obejrzeć starcie Stal – Termalica na żywo. Masa kibiców korzysta ze stron takich jak Superbet TV, jednak w przypadku meczu w Rzeszowie, transmisję w sieci znajdziemy na innej stronie. Prawa do pokazywania gier Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat i to właśnie na jej platformie streamingowej obejrzymy opisywane zmagania na żywo. Minusem jest fakt, że za dostęp do Polsat Box Go niestety trzeba zapłacić, a darmowych alternatyw nie znajdziemy.

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Termalica?

W przypadku meczów Fortuna 1. Ligi niekiedy mamy do czynienia z sytuacją, w której spotkania tych rozgrywek pokazywane są wyłącznie w Internecie. I podobnie jest jeśli mówimy o rywalizacji Stali Rzeszów z Termalicą, ponieważ starcie 32. kolejki zobaczymy tylko i wyłącznie w Polsat Box Go. Jest to oczywiście legalne i bezpieczne źródło, jednak niestety za dostęp trzeba będzie parę złotych zapłacić. Ze swojej strony mogę polecić sprawdzenie najciekawszych transmisji u bukmacherów. Powodzenia i masy emocji podczas starcia w Rzeszowie!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze